دور دوم پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه عید فطر 97

دور دوم پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه عید فطر 97

مصطفی خان کرمی افزود: در راستای انجام تعهدات شرکت صنعتی ایران خودرو مبنی بر ارائه محصولات و تأمین نیاز مصرف کنندگان واقعی بازار، مرحله دوم فروش ویژه عید فطر در قالب روش‌های "پیش فروش و فروش قطعی"، روز یکشنبه 27 خرداد اجرا خواهد شد.

وی افزود: ایران خودرو در راستای مبارزه با دلالان و واسطه‌های فرصت طلب، به طور گسترده نسبت به فروش محصولات خود اقدام خواهد کرد.

وی تاکید کرد: در فروش‌های پیش رو ایران خودرو، بیش از 100 هزار دستگاه خودرو در روش‌های گوناگون ارائه خواهد شد.

خان کرمی با ذکر این که ایران خودرو با ارائه مرتب و پی در پی محصول به بازار، نیاز متقاضیان را تأمین خواهد کرد گفت: علتی برای نگرانی و عجله برای خرید خودرو از بازار آزاد وجود ندارد.

وی همینطور یادآوری کرد: همه قیمت‌ها مطابق فهرست قیمت گروه ایران خودرو بوده و هیچ یک از نمایندگی‌ها اجازه کسب مبلغ اضافه از متقاضیان را ندارند. بر همین پایه متقاضیان می‌توانند در صورت مشاهده چنین مواردی، با شماره تلفن 096440 تماس گرفته و مسئله را گزارش کنند.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو تصریح کرد: با برنامه ریزی انجام گرفته متقاضیان حقیقی نگرانی برای خرید خودرو از بازار آزاد نخواهند داشت و می‌توانند با خیالی راحت از طریق پایگاه اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو و یا نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو یکی از روش‌های فروش پیش بینی شده را انتخاب و نیاز خودرویی خود را تأمین کنند.

لازم به ذکر است که، دور دوم فروش ویژه عید سعید فطراز ساعت 10 صبح روز یکشنبه 27 خرداد شروع و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. مشتریان می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه ایران خودرو و یا نمایندگی‌های مجاز سراسر ایران نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

جزئیات این طرح بزودی بر روی سایت Z4CAR قرار خواهد گرفت.

به روز رسانی :

دور دوم پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت عید فطر 97

شرایط فروش با قیمت قطعی محصولات ایران خودرو / عید فطر 97

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar