پورشه ماکان 2019 رونمایی شد + ویدیو

پورشه ماکان 2019 رونمایی شد + ویدیو

شاسی بلند ماکان، تا اینجای کار از نظر میزان فروش، با بیش از 350 هزار دستگاه فروش از زمان رونمایی در سال 2014، موفق‌ترین مدل شرکت پورشه بوده است. فقط سال گذشته، ماکان تقریباً سه برابر بیشتر از 911 فروش داشت و اکنون، شرکت یک نسخه فیس لیفت از آن را رونمایی کرده تا خودرو همچنان به فروش خوب خود ادامه بدهد. برای این که مدل فیس لیفت را بتوانید تشخیص بدهید، باید نگاهی به قسمت عقب آن بیندازید. زیرا در قسمت جلو تغییرات بسیار اندک و فقط محدود به چراغ‌های جلو بوده است.

پورشه ماکان 2019 رونمایی شد + ویدیو

به سبک کاین و پانامرا، قسمت عقب، به لطف نوار چراغ زیبایی که دارد بیشتر از بقیه بخش‌های بدنه توجه همه را به خود جلب می‌کند. ماکان 2019 رنگ بدنه جدید به نام "آبی میامی" هم دارد که در کنار دیگر رنگ‌های نقره‌ای , سبز متالیک تنوع رنگ‌های بدنه آن را بالاتر برده است. از دیگر تغییرات مهم آن می‌توان به رینگ‌های جدید 20 و 21 اینچی آلیاژی اشاره کرد.

پورشه ماکان 2019 رونمایی شد + ویدیو

وارد کابین که می‌شوید، اولین چیزی که متوجه خواهید شد کنسول مرکزی جدید آن است که با یک صفحه نمایش بزرگ از طراحی زیبایی برخوردار می‌باشد. این صفحه نمایش با اندازه 11 اینچی خود، به امکانات خوبی مانند کنترل صوتی هوشمند و اطلاعات لحظه‌ای ترافیک به صورت استاندارد مجهز شده است. ماکان همچنین به یک اپلیکیشن تلفن هوشمند مجهز شده که به مالکان اجازه می‌دهد تجربیات آفرود خود را ضبط کنند.

پورشه ماکان 2019 رونمایی شد + ویدیو

یک تغییر قابل توجه دیگر داخل کابین ماکان 2019 فرمان GT اسپرت آن می‌باشد که از 911 قرض گرفته شده است. این فرمان به صورت آپشن ارائه شده و یک دکمه به نام "واکنش اسپرت" دارد که در صورت سفارش پکیج اسپرت کرونو در اختیار شما قرار می‌گیرد. از دیگر تجهیزات جدید این مدل فیس لیفت می‌توان به پنجره جلوی گرم شونده و تولید کننده یون برای تمیز کردن هوای کابین اشاره کرد.

پورشه ماکان 2019 رونمایی شد + ویدیو

مهندسان پورشه برای افزایش کیفیت سواری تغییراتی روی شاسی آن اعمال کرده‌اند و همچنین استفاده از تایرهایی جدید، لذت رانندگی با آن را دو چندان کرده است. هنوز خبری در مورد موتورها منتشر نشده، ولی برخی شایعات می گویند تمامی پیشرانه‌های آن در مقایسه با مدل 2018 قوی‌تر شده‌اند. بازگشت ماکان دیزلی در این لحظه خیلی محتمل نیست.  نسخه هیبریدی هم ظاهراً برای این نسل ارائه نخواهد شد.

پورشه ماکان 2019 رونمایی شد + ویدیو

در مورد پیشرانه‌ها باید منتظر اخبار بیشتری بمانیم. پورشه ماکان 2019 نخستین بار وارد بازار کشور چین خواهد شد و دیگر بازارها، از سال آینده میلادی آن را به خود خواهند دید.

منبع ترجمه: Motor1

ویدیو پرشه مامان 2019

گالری تصاویر:

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar