apshen.com

اصلاحیه: قیمت قطعی سیتروئن C3 / تیر 97

اصلاحیه: قیمت قطعی سیتروئن C3  / تیر 97 سایپا قیمت جدیدترین محصول این گروه را با نام سیتروئن C3 به صورت رسمی اعلام نمود. سیتروئن C3 که در تاریخ 26 اردیبهشت‌ ماه فروش آن از طرف سایپا شروع شده بود، هم اینک قیمت قطعی و تمام شده این محصول هم اعلام شده است. قیمت قطعی خودروی جدید سیتروئن C3 - تیر 97:
نام محصول مدل قیمت قطعی (تومان)
 سیتروئن C3 با موتور 1.6 توربو 1397 135/000/000
به روز رسانی  : بعد از اعلام قیمت سیتروئن C3 در فضای مجازی با استناد یک برگه دعوتنامه، شرکت سایپا سیتروئن قیمت سیتروئن C3 را با برگه دعوتنامه اشتباه فنی دانست. با توجه به اطلاعیه جدید هنوز قیمت سیتروئن C3 اعلام نشده و عدد اعلامی 135 میلیون تومان تنها یک قیمت پیشنهادی است ! روابط عمومی شرکت سایپا سیتروئن اعلام کرده که این تصویر از دعوتنامه به هیچ وجه رسمی و قانونی نیست. زیرا هنوز شرکت دعوتنامه های تحویل شهریور را ارسال نکرده و در این تصویر اعلام شده که خودرو مربوط به مشتری آبان ماهی است. طبق بررسی های انجام شده به هیچ وجه امکان ندارد که این برگه و قیمت اعلامی درست باشد و بدیهی است که شرکت سایپا سیتروئن نمی تواند تکمیل وجه مشتریان آبان ماه را زودتر بقیه و از الان انجام دهد.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "اصلاحیه: قیمت قطعی سیتروئن C3 / تیر 97"

avatar
10000
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
hooman
مهمان

به نظر من الان اشتباه ترین کار ممکن خرید ماشین به خصوص صفر هست اما چه کنیم که هنوز افرادی هستند که برای سودجویی و دلالی مقدار زیادی را خریداری کرده و به قیمت های سرسام آور به فروش می رسونند.

درباره ما

با توجه به نیاز روز افزون مردم جهت خرید و فروش آسان و بی واسطه خودرو وب سایت زوم فور کار بر آن شد تا فضایی مطمئن و کارآمد را در مسیر خرید و فروش خودرو ارائه دهد و علاوه بر آن در حیطه خودرو اطلاعات جامع و دقیقی را اعم از نقد و بررسی خودروها ، قیمت روز خودرو،شرایط فروش شرکتها و ... برای مخاطبان فراهم کند.

ثبت نام

جهت ارسال آگهی به صورت رایگان و استفاده از امکانات سایت کافی است بر روی ثبت نام کلیک نمایید.

 
پشتیبانی 24 ساعته در تلگرام : [email protected]