apshen.com

سوناتا LF با قیمت 300 میلیون تومانی در بازار آزاد !

سوناتا LF با قیمت 300 میلیون تومانی در بازار آزاد !

در همان روزهای اول این خودرو با قیمتی نزدیک به 160 میلیون‌تومان روانه بازار ایران شد و به علت قیمت مناسب و منطقی آمار فروش خود را نسبت به نسل پیش بالا برد. ولی اکنون بعد از گذشت سه سال و باتوجه به نوسان قیمت دلار و قوانین تازه برای واردات، قیمت این خودرو سر به آسمان کشیده است.

شرکت صنعتی هیوندای در سال 2015 خودروی سدان سایزمتوسط خود را دستخوش تغییرات قرار داد. این خودروی سدان پرمخاطب و موفق با نام سوناتا شناخته می‌شود و نامی آشنا برای بازار خودرو ایران است. نسل جدید سوناتا بعد از سال 2015 با پسوند LF معرفی شد و در روزهای اول ورود نسل جدید LF به ایران، نقدهای زیادی به این خودرو مطرح بود، از طراحی و ظاهر زیبا تا تجهیزات برقی که در اختیار سرنشینان قرار داده است. در همان روزهای اول این خودرو با قیمتی نزدیک به 160 میلیون‌تومان راهی بازار ایران شد و به دلیل قیمت مناسب و منطقی آمار فروش خود را نسبت به نسل پیش افزایش داد. ولی اکنون از گذشت سه سال و باتوجه به نوسان قیمت دلار و قوانین تازه برای واردات، قیمت این خودرو سر به آسمان کشیده است و هم اکنون هیوندای سوناتا LF توسط شرکت با قیمتی نزدیک به 248 میلیون‌تومان به دست متقاضیان می‌رسد. این در حالی است که بعضی نمایشگاه‌داران و واردکنندگان سودجو، سوناتا LF را با قیمتی نزدیک به 300 میلیون‌تومان به فروش می‌رسانند.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar

درباره ما

با توجه به نیاز روز افزون مردم جهت خرید و فروش آسان و بی واسطه خودرو وب سایت Z4Car (زوم فور کار) بر آن شد تا فضایی مطمئن و کارآمد را در مسیر خرید و فروش خودرو ارائه دهد و علاوه بر آن در حیطه خودرو اطلاعات جامع و دقیقی را اعم از نقد و بررسی خودروها ، قیمت روز خودرو،شرایط فروش شرکتها و … برای مخاطبان فراهم کند.

ثبت نام

جهت ارسال آگهی به صورت رایگان و استفاده از امکانات سایت کافی است بر روی ثبت نام کلیک نمایید.

 
پشتیبانی 24 ساعته در تلگرام : [email protected]