apshen.com

خودروهای خودران وارد اتوبان‌های آمریکا می‌شوند

خودروهای خودران وارد اتوبان‌های آمریکا می‌شوند

سازمان ملی امنیت ترافیک بزرگراه‌های آمریکا اعلام کرد: به احتمال زیاد خودروهای بدون راننده و کاملاً خودران به زودی به طور آزمایشی وارد اتوبان‌های آمریکا می‌شوند.

سازمان ملی امنیت ترافیک بزرگراه‌های آمریکا روز پیش اعلام کرد:‌ دولت آمریکا در پی فراهم کردن شرایط ورود خودروهای بدون راننده و کاملاً خودران به طور آزمایشی به خیابان‌های آمریکاست.

قرار است شمار محدودی از این خودروها به طور پایلوت وارد خیابان‌های آمریکا شوند.

در بیانیه سازمان ملی امنیت ترافیک بزرگراه‌های آمریکا آمده است خودروهای حاضر در این طرح از نظر تکنولوژی و سنسورهای آن که از بالا رفتن سرعت پیشگیری می‌کنند مورد آزمایش قرار خواهند گرفت.

این سازمان می‌گوید: هر گونه تصادف یا سوانح مرتبط با این خودروها باید ظرف مدت 24 ساعت به سازمان ملی امنیت ترافیک بزرگراه‌های آمریکا اطلاع داده شده و اطلاعات مربوط به حواشی سوانح هم جمع آوری خواهد شد.

در سال 2017 مجلس نمایندگان آمریکا به طرح تسریع ورود خودروهای خودران به خیابان‌های آمریکا رأی داد ولی این طرح از طرف سنای آمریکا تأیید نشد. خیلی از گروه‌های فعال در خصوص ایمنی خودروها و جاده‌ها با این طرح مخالفت می‌کنند ولی خودروسازان حامی این طرح هستند.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar

درباره ما

با توجه به نیاز روز افزون مردم جهت خرید و فروش آسان و بی واسطه خودرو وب سایت Z4Car (زوم فور کار) بر آن شد تا فضایی مطمئن و کارآمد را در مسیر خرید و فروش خودرو ارائه دهد و علاوه بر آن در حیطه خودرو اطلاعات جامع و دقیقی را اعم از نقد و بررسی خودروها ، قیمت روز خودرو،شرایط فروش شرکتها و … برای مخاطبان فراهم کند.

ثبت نام

جهت ارسال آگهی به صورت رایگان و استفاده از امکانات سایت کافی است بر روی ثبت نام کلیک نمایید.

 
پشتیبانی 24 ساعته در تلگرام : [email protected]