apshen.com

افزایش 44 درصدی فروش ایران خودرو

افزایش 44 درصدی فروش ایران خودرو

آمار منتشر شده از شرایط تولید و فروش ایران خودرو، نقل از بهبود وضعیت شرکت نسبت به مدت مشابه سال پیش دارد.

گروه خودرو سازی ایران خودرو در دوره یک ماهه منتهی به اردیبهشت 1397، مبلغ 2,263 میلیارد تومان فروش محصولات داشت که رشد 44 درصدی نسبت به مدت مشابه سال پیش نشان می‌دهد.

علاوه بر این، ایران خودرو طول 2 ماه گذشته از سال جاری توانست 94 هزار و 669 دستگاه خودرو را تولید کند که این میزان تیراژ مساویست با 12 درصد افزایش تولید محصولات شرکت نسبت به مدت مشابه سال پیش است.

براین پایه، فروش تجمعی 2 ماهه "خودرو" از اوایل سال تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری، بالغ بر 2,933 میلیارد تومان اعلام شد که رشد 33 درصد نسبت به مدت مشابه سال پیش دارد و گروه پژو به تنهایی نزدیک 1,641 میلیارد تومان معادل 56 درصد درآمد شرکت را تشکیل داده است.

 

ایران خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar
10000

درباره ما

با توجه به نیاز روز افزون مردم جهت خرید و فروش آسان و بی واسطه خودرو وب سایت زوم فور کار بر آن شد تا فضایی مطمئن و کارآمد را در مسیر خرید و فروش خودرو ارائه دهد و علاوه بر آن در حیطه خودرو اطلاعات جامع و دقیقی را اعم از نقد و بررسی خودروها ، قیمت روز خودرو،شرایط فروش شرکتها و ... برای مخاطبان فراهم کند.

ثبت نام

جهت ارسال آگهی به صورت رایگان و استفاده از امکانات سایت کافی است بر روی ثبت نام کلیک نمایید.

 
پشتیبانی 24 ساعته در تلگرام : z4car_support@

ورود

پسورد خود را فراموش کردید؟

ورود ایجاد حساب کاربری

طراحی سایت
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار