apshen.com

امضاء قرارداد همکاری بین ISQI و IDIADA اسپانیا

امضاء قرارداد همکاری بین ISQI و IDIADA اسپانیا

مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران بیان کرد: در روزهایی که خبرهایی مبنی بر خروج برخی کمپانی های اروپایی از ایران به گوش می رسد مذاکرات انجام شده با بزرگترین و معتبرترین مرکز تست خودرو کشور اسپانیا منجر به امضا قرارداد همکاری بین ISQI و IDIADA شد.

اشکان گلپایگانی با اشاره به این که مذاکرات با حمایت و پشتیبانی سازمان ملی استاندارد ایران و با هدف توسعه دانش براساس استانداردهای روز اتحادیه اروپا برای تائید نوع خودرو انجام شده، بیان کرد: بر اساس این قرارداد دوطرف تحت نظارت و حمایت سازمان ملی استاندارد ایران در مرحله اول، دوره های آموزشی مرتبط با آخرین استانداردها و مقررات خودرویی اروپا را برای کمپانی های ارائه کننده خودرو و سایر سازمان های مرتبط برگزار خواهند کرد.

وی افزود: طی این قرارداد دو کمپانی توافق کردند، همکاری و مشارکت درمورد انجام تست های ایمنی و عملکردی، انجام فعالیت های بازرسی بر کیفیت کالاها در داخل و خارج کشور، تائید نوع و تطابق تولید خودروها داشته باشند. همچنین در قالب این قرارداد امکان صدور گواهینامه E-MARK برای خودروهایی که در مرکز تست ISQI  آزمون می شوند وجود خواهد داشت.

کمپانی )  IDIADA ایدی آدا) یک کمپانی چند ملیتی است که خدمات طراحی، مهندسی تست و تائید نوع خودرو عرضه می کند و در حال حاضر در 25 کشور جهان فعالیت و مرکز تست دارد و یکی از 7 مرکز تست اتحادیه اروپایی برای انجام تست های عملکرد ایمنی خودروEURO NCAP)  ) است . 20 درصد سهام آن کمپانی متعلق به دولت اسپانیا و 80 درصد آن متعلق به APPLUS است که یکی از بزرگترین کمپانی های بازرسی در سراسر دنیا است.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar
10000

درباره ما

با توجه به نیاز روز افزون مردم جهت خرید و فروش آسان و بی واسطه خودرو وب سایت زوم فور کار بر آن شد تا فضایی مطمئن و کارآمد را در مسیر خرید و فروش خودرو ارائه دهد و علاوه بر آن در حیطه خودرو اطلاعات جامع و دقیقی را اعم از نقد و بررسی خودروها ، قیمت روز خودرو،شرایط فروش شرکتها و ... برای مخاطبان فراهم کند.

ثبت نام

جهت ارسال آگهی به صورت رایگان و استفاده از امکانات سایت کافی است بر روی ثبت نام کلیک نمایید.

 
پشتیبانی 24 ساعته در تلگرام : z4car_support@

ورود

پسورد خود را فراموش کردید؟

ورود ایجاد حساب کاربری

طراحی سایت
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار