تحریم‌ها هیچ اثری بر روی شرکت سایپا نخواهد گذاشت

تحریم‌ها هیچ اثری بر روی شرکت سایپا نخواهد گذاشت

مدیرعامل شرکت خودروسازی سایپا گفت: همه کشورهای دنیا به جز امریکا خواستار همکاری با صنعت خودروسازی ایران هستند.

محسن جهرودی در بازدید از غرفه گروه سایپا در هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد افزود: هم اکنون برای ادامه فعالیت های تولیدی خود در سایپا هیچ مشکلی نداریم و با قدرت به حرکت چرخه تولید ادامه می‌دهیم.

وی در خصوص رفع مشکل کمبود قطعات خودرو گفت: تا به حال هشت هزار خودروی ناقص را تکمیل کرده‌ایم و تا آخر مرداد ماه هم تمام خودروهایی که کمبود قطعه دارند را تکمیل و روانه بازار می کنیم.

مدیرعامل شرکت خودروسازی سایپا ادامه داد: امریکا به کشورهای گوناگونی که با صنعت خودروسازی ایران همکاری می‌کنند فشار وارد می‌کند تا این همکاری متوقف شود ولی هم سایپا و هم ایران خودرو تمهیدات لازم را در این مورد اتخاذ کرده‌اند.

وی افزود: ما در هفته های گذشته خودروی رهام را رونمایی کردیم تا نشان دهیم تحریم‌ها هیچ اثری بر روی صنعت خودروسازی نخواهد داشت.

در این بازدید همچنین از کشنده سنگین KX480 تولید جدید گروه سایپا دیزل رونمایی شد.

مدیرعامل شرکت خودروسازی سایپا در مورد این محصول هم گفت: این خودرو برخوردار از امکانات و قابلیت های روز جهان است و نیاز بازار را در این بخش پوشش خواهد داد.

وی افزود: این کامیون تحت لیسانس کمپانی ولوو طراحی و تولید شده و هم سطح رقبای صاحب نام خود است.

به گفته جهرودی شرکت سایپا در چند ماه گذشته و با وجود تلاطم در بازار خودرو محصولات خود را به طور مستمر و مطابق با ظرفیت‌های موجود در این شرکت تولید کرده تا پاسخ گوی نیاز بازار باشد.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar