تحویل مرحله نخست هن تنگ X7 به مشتریان تا پایان سال انجام خواهد شد

تحویل مرحله نخست هن تنگ X7 به مشتریان تا پایان سال انجام خواهد شد

معاون بازاریابی و فروش عظیم خودرو گفت: روند تولید فوتون ساوانا و هن تنگ شروع شده و عظیم خودرو به طور رسمی وارد فاز تولید شده است.

عقیل مصطفایی با ذکر اینکه گروه صنایع تولیدی عظیم خودرو در سایت بروجرد اقدام به تولید فوتون ساوانا کرده است، گفت: با تولید انجام شده در طول دو ماه اخیر سررسید اول از تعهدات فوتون ساوانا به متقاضیان تحویل داده شد و از بهمن ماه مرحله دوم تحویل فوتون ساوانا شروع خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تولید هن تنگ X7 هم به زودی شروع خواهد شد، اظهار کرد: تحویل مرحله اول هن تنگ X7 به مشتریان تا پایان سال انجام خواهد شد.

مصطفایی با ذکر اینکه ظرفیت تولید در سایت 10 دستگاه در ساعت است، گفت: برنامه ریزی کرده‌ایم که تا پایان سال 200 دستگاه هن تنگ تولید شود ولی تمایل داریم که تیراژ تولید بالاتر برود که نیازمند رفع مشکلات موجود در زمینه نقل و انتقالات ارز است، البته در مقایسه با دیگر شرکت‌ها شرایط بهتری داریم چون که بخشی از خرید قبلاً انجام شده است.

معاون بازاریابی و فروش عظیم خودرو با اشاره به اینکه ساوانا هم اکنون 375 میلیون تومان قیمت گذاری شده است، گفت: در خصوص هن تنگ X5 و X7 قیمت هنوز به طور دقیق اعلام نشده اما تا پایان ماه جاری و با ارسال دعوتنامه های متقاضیان قیمت دقیق معلوم خواهد شد.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "تحویل مرحله نخست هن تنگ X7 به مشتریان تا پایان سال انجام خواهد شد"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
ناصر
مهمان

ماشینای عظیم خودرو خدمات پس از فروش نداره تو بازار خریدار نداره صاحب اول و آخرش خودتون میشه مراقب باشید