apshen.com

تولید دنا در جمهوری آذربایجان + قیمت

تولید دنا در جمهوری آذربایجان + قیمت

کمپانی خودروسازی خرز، از ارائه 100 دستگاه خودروی سواری در کارخانه مشترک خودروسازی آذربایجان - ایران در این کشور خبر داد.

امین آخوندوف رئیس هیأت مدیره کمپانی خودروسازی آذرماش گفت: اولین سفارش ما برای مصارف دولتی است که وزارت انرژی، اقتصاد و اداره مالیات به این کمپانی داده است.

وی افزود: از هفته آتی فروش رسمی خودروهای این کارخانه در سه نمایندگی فروش در باکو آغاز می‌شود که حاوی دو مدل خودرو با نام‌های خزر SD و خزر LD است.

قیمت فروش مدل خزر SD از 16 هزار منات (9400 دلار) و خزر LD از 18 هزار منات (10 هزار و 600 دلار) شروع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه همه خودروهای تولیدی این کمپانی استاندارد یورو 5 را دارد، یادآوری کرد: متقاضیان آذربایجانی می‌توانند این خودروها را به طور لیزینگ با پرداخت 20 درصد قیمت و یا وام بانکی با پرداخت 50 درصد قیمت و سود سالانه 18 درصد خریداری کنند.

در آگوست سال 2016 میلادی خودروسازی ایران خودرو با جمهوری آذربایجان برای ساخت کارخانه مشترک به توافق رسیدند.

این کارخانه مشترک با سرمایه 24 میلیون منات احداث شد که 75 درصد سرمایه گذاری از طرف جمهوری آذربایجان و 25 درصد طرف ایرانی انجام شده است.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar

درباره ما

با توجه به نیاز روز افزون مردم جهت خرید و فروش آسان و بی واسطه خودرو وب سایت Z4Car (زوم فور کار) بر آن شد تا فضایی مطمئن و کارآمد را در مسیر خرید و فروش خودرو ارائه دهد و علاوه بر آن در حیطه خودرو اطلاعات جامع و دقیقی را اعم از نقد و بررسی خودروها ، قیمت روز خودرو،شرایط فروش شرکتها و … برای مخاطبان فراهم کند.

ثبت نام

جهت ارسال آگهی به صورت رایگان و استفاده از امکانات سایت کافی است بر روی ثبت نام کلیک نمایید.

 
پشتیبانی 24 ساعته در تلگرام : [email protected]