خودروی بدون لوگو متعلق به مدیران خودرو است

خودروی بدون لوگو متعلق به مدیران خودرو است

پس از انتشار تصاویر خودرویی که در چند روز اخیر در سایت‌های خودرویی دست به دست می‌شد بالاخره امروز مدیران خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، این خودرو مربوط به یکی از محصولات جدید ام وی‌ام است که به زودی معرفی خواهد شد.

در وب سایت گروه مدیران خودرو خودرو آمده است، گروه مدیران خودرو با سابقه فعالیت خودروسازی بیش از 15 ساله خود همواره در پی ایجاد زمینه‌های پیشرفت صنعت خودرو و افزایش رضایتمندی مصرف کنندگان ایرانی بوده است. در همین راستا با برنامه ریزی‌های دقیق‌تر در مورد افزایش کیفیت تولید، گسترش شبکه نمایندگان و بهبود سطح خدمات پس از فروش کوشیده است در نیل به این اهداف حرکت کند. در سال‌های گذشته همواره سعی شده است پا به پای بازارهای جهانی و شرکای خود جدیدترین محصولات طراحی شده در سطح بین المللی را در ایران هم تولید و عرضه کند. توسعه و تکمیل و همچنین ایجاد زیرساخت‌هایی با فناوری‌های مدرن‌تر مبین همین روند و حرکت در پیش گرفته شده است.

خودروی بدون لوگو متعلق به مدیران خودرو است

در همین راستا و همچنین در مورد سؤالات گوناگون رسانه‌های خبری که به دنبال انتشار فیلمی از یک خودرو با پوشش استتاری منتشر شده است، به اطلاع می‌رساند، خودرو یاد شده متعلق به شرکت مدیران خودرو بوده و در حال انجام مقدمات لازم برای انجام تست‌های اولیه لازم در واحد تحقیق و توسعه در ایران است.

لازم به ذکر است که به نظر می‌رسد که این خودرو ام وی‌ام ایکس 55 باشد که قرار است به زودی به عنوان محصول جدید ام وی‌ام از طرف مدیران خودرو معرفی شود.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar