سایپا محصولات جدیدی را در برنامه سبد عرضهٔ خود دارد

سایپا محصولات جدیدی را در برنامه سبد عرضهٔ خود دارد

مدیر عامل شرکت خودروسازی سایپا با اشاره به تأثیر کاهش نرخ دلار در قیمت محصولات این شرکت خودروسازی، اظهار کرد: تابع سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و تصمیم انجمن حمایت از مصرف کننده در خصوص اصلاح قیمت محصولات با توجه به کاهش قیمت دلار هستیم.

محسن جهرودی در حاشیه نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته در یزد در خصوص تأثیر افت نرخ دلار در کاهش قیمت محصولات این گروه خودروسازی، اظهار کرد: خودروسازی ابتدای فرایند نیست بلکه در انتهای فرایند است و متاسفانه حامل‌های تولید خودرو نظیر آلومینیم، فولاد و مواد پتروشیمی افزایش چشمگیری داشته که قطعاً روی قیمت خودرو تأثیر گذاشته است.

وی ادامه داد: با این حال تابع سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت هستیم و هرگاه انجمن حمایت از مصرف کننده، تصمیم به اصلاح قیمت‌ها بگیرد، نسبت به تغییر و اعلام قیمت‌های جدید محصولات اقدام خواهیم کرد.

جهرودی در بخش دیگری از سخنانش گفت: قطب‌های جدیدی از خودروسازی در جهان در حال شکل گیری هستند که گف و گوهای موفقی را با آنها داشته‌ایم و امیدواریم محصولات آنها را در آینده نه چندان دور داخل سازی و به مجموعه خودروهای داخل کشورمان اضافه کنیم.

وی همچنین اضافه کرد: شرکت خودروسازی سایپا، محصولات جدیدی را در برنامه سبد عرضهٔ خود دارد که در این خصوص امیدواریم بخشی از آنها را تا پایان سال آماده ارائه به بازار کنیم.

مدیر عامل سایپا به نمایش محصول جدید این گروه با عنوان «رهام» در نمایشگاه یزد، اشاره و در خصوص زمان عرضه این خودرو به بازار هم اظهار کرد: با توجه به تحریم‌های ظالمانه‌ای که وجود دارد، تولید قطعات این محصول به خصوص جعبه دنده اتوماتیک آن با کندی، تولید و مشکلاتی رو به رو شد که خوشبختانه در هفته‌های گذشته موفق به رفع این مانع شدیم و امیدواریم زودتر از آنچه که وعده داده بودیم، این محصول را روانه بازار عرضه کنیم.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar