apshen.com

صدور مجوز گرانی 5.6 تا 7.1 درصدی خودرو

صدور مجوز گرانی 5.6 تا 7.1 درصدی خودرو

شورای رقابت مجوز افزایش 5.6 تا 7.1 درصدی قیمت محصولات 3 کمپانی خودروسازی ایران خودرو، سایپا و مدیران خودرو از اول تیر را صادر کرد.

رضا شیوا، با اشاره به این که شورای رقابت دستورالعمل تنظیم قیمت را برای سال 97 تأیید کرد، اظهار داشت: برپایه محاسبات مرکز ملی رقابت، مقدارافزایش قیمت خودروهای تولید داخلی که مشمول قیمت گذاری هستند اعلام شد.

وی با اشاره به این که به طور میانگین خودروهای تولید داخلی کمپانی ایران خودرو که مشمول قیمت گذاری هستند مجوز افزایش 7.18 درصد را دریافت کرده‌اند، افزود: برای خودروهای سایپا هم به طور میانگین افزایش 7.01 درصدی مشخص شده است.

رئیس شورای رقابت بیان کرد: در قسمت خودروهای مدیران خودرو هم به طور میانگین افزایش 5.62 مورد تأیید مرکز ملی رقابت قرارگرفته است.

شیوا در رابطه با زمان اجرای افزایش قیمت‌ها اظهار داشت: از اول تیرماه امسال خودروسازان می‌توانند حداکثر به میزان درصدهای اعلام شده، قیمت محصولات خود را افزایش دهند.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar

درباره ما

با توجه به نیاز روز افزون مردم جهت خرید و فروش آسان و بی واسطه خودرو وب سایت Z4Car (زوم فور کار) بر آن شد تا فضایی مطمئن و کارآمد را در مسیر خرید و فروش خودرو ارائه دهد و علاوه بر آن در حیطه خودرو اطلاعات جامع و دقیقی را اعم از نقد و بررسی خودروها ، قیمت روز خودرو،شرایط فروش شرکتها و … برای مخاطبان فراهم کند.

ثبت نام

جهت ارسال آگهی به صورت رایگان و استفاده از امکانات سایت کافی است بر روی ثبت نام کلیک نمایید.

 
پشتیبانی 24 ساعته در تلگرام : [email protected]