طرح پیش فروش سایپا از ساعت 8 صبح امروز آغاز خواهد شد

طرح پیش فروش سایپا از ساعت 8 صبح امروز آغاز خواهد شد

طرح پیش فروش 50 هزار خودروی سایپا از ساعت 8 صبح امروز 28 مهر آغاز می‌شود. حسن قره‌ای با اشاره به این موضوع افزود: در این طرح شش خودرو شامل سایپا 131، سایپا 132 و سایپا 151 و همچنین تیبا بنزین سوز، تیبا 2 و ساینا به فروش می‌رسد. در این مرحله سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصدی لحاظ خواهد شد.

وی گفت: همچنین برای خودروهای گروه پراید 11 میلیون تومان، برای تیبا بنزین سوز 14 میلیون تومان و برای تیبا 2 و ساینا 15 میلیون تومان پیش پرداخت کسب می‌شود و زمان ارسال دعوتنامه از هفته پایانی تیر 98 تا هفته پایانی شهریور 98 خواهد بود.

قره‌ای افزود: در این مرحله پرداخت از طریق درگاه بانکی انجام می‌شود و امکان صلح حواله خودرو وجود ندارد و فقط کسانی می‌توانند اقدام به پیش خرید خودرو کنند که در سال 97 از شرکت خودروسازی سایپا خودرو نخریده باشند.

وی گفت: قیمت نهایی پیش فروش خودروها براساس قیمت روز شرکت تعیین و بقیه وجه در زمان تحویل براساس قیمت روز شرکت محاسبه می‌شود.

رئیس مرکز مطالعات استراتژیک و تکنولوژی اطلاعات سایپا افزود: از ابتدای سال 97 تاکنون 217 هزار خودرو در این گروه به فروش رسیده و با این ثبت نام عملاً 50 هزار خودرو به تعهدات گروه خودروسازی سایپا افزوده خواهد شد.

قره‌ای در خصوص امکان بروز مشکل در مراحل ثبت نامی خودروها گفت: تلاش کرده‌ایم با جدیدترین نرم افزارها برای ثبت نام کنندگان مشکلی به وجود نیاید، ولی در مراحل قبلی ثبت نام شاهد بودیم که به خاطر مشکلات بانکی بعضی از هموطنان نتوانستند در این مرحله ثبت نام کنند که برای این افراد تسهیلات بیشتری برای ثبت نام تدارک دیده شده است.

برای مشاهده جزئیات بیشتر در خصوص طرح پیش فروش سایپا اینجا کلیک کنید.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar