apshen.com

عکس العمل روحانی به گرانی خودرو

عکس العمل روحانی به گرانی خودرو

رییس دفتر رییس جمهور با اعلام اینکه مسئله گرانی به جد در دولت مطرح شده است، گفت: رییس‌جمهور خواسته‌اند همه دستگاه‌های ذیربط به مساله گرانی ورود پیدا کنند.

محمود واعظی در حاشیه نشست هیات دولت امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پیگیری‌های رییس جمهور برای کنترل گرانی در جامعه، اظهار کرد: مساله گرانی به جد در دولت مطرح شده است؛ شاهد بودیم حتی قسمت‌هایی که ارز 4200 می‌گیرند محاسبات دقیقی برای قیمت جاری ندارند.

وی ادامه داد: رییس جمهور خواستند همه دستگاه‌های ذیربط به مساله گرانی ورود کنند، از طرف دیگر اجناسی که در انبار مانده به سرعت در دست مردم قرار گیرد.

واعظی خطاب به خودروسازی داخلی، گفت: خودروسازها خودروها را با قیمت مصوب در دست مردم قرار دهند.

وی ادامه داد: گرانی از مسائل جدی است که آقای روحانی، وزیران و مسئولان ذیربط را مسئول کرده و هفته پیش رو (دوشنبه) ایشان نشستی را برای تصمیم گیری در خصوص این مسئله برگزار خواهند کرد.

رییس دفتر رییس جمهور به گرانی سکه هم اشاره کرد و گفت: قرار شده است بحث‌های لازم در خصوص این موضوع انجام گیرد و تصمیم‌هایی در این رابطه اتخاذ شود.

منبع: ایسنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar
10000

درباره ما

با توجه به نیاز روز افزون مردم جهت خرید و فروش آسان و بی واسطه خودرو وب سایت زوم فور کار بر آن شد تا فضایی مطمئن و کارآمد را در مسیر خرید و فروش خودرو ارائه دهد و علاوه بر آن در حیطه خودرو اطلاعات جامع و دقیقی را اعم از نقد و بررسی خودروها ، قیمت روز خودرو،شرایط فروش شرکتها و ... برای مخاطبان فراهم کند.

ثبت نام

جهت ارسال آگهی به صورت رایگان و استفاده از امکانات سایت کافی است بر روی ثبت نام کلیک نمایید.

 
پشتیبانی 24 ساعته در تلگرام : z4car_support@

ورود

پسورد خود را فراموش کردید؟

ورود ایجاد حساب کاربری

طراحی سایت
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار