apshen.com

قطعه ساز آلمانی ایران را ترک کرد

قطعه ساز آلمانی ایران را ترک کرد

گروه آلمانی دوئر که در زمینه ساخت قطعات خودرو فعالیت دارد،  به خاطر تحریم‌های جدید دولت آمریکا، فعالیت خود را در ایران متوقف کرد.

کارلو کروستو، مدیر امور مالی دوئر در مصاحبه با روزنامه بوئرسن زایتونگ گفت: «کسب و کار در ایران طول سال گذشته رونق گرفته است ولی ما در حال حاضر فعالیت‌هایمان در این کشور را متوقف کرده‌ایم».

«ما در سال 2017 توانستیم دو قرارداد مهم را برنده شویم، این خیلی مهم نیست، ولی موضوع کوچکی هم نیست. این همچنین از نظر حاشیه (سودها) یی که ما داریم از دست می‌دهیم یک فرصت تلقی می‌شد».

چین و آلمان هفته پیش از روابط تجاری خود در رو به رو شدن با تحریم های جدید دولت ترامپ دفاع کردند. ترامپ گفته هر گروهی که با ایران تجارت کند، از معامله با آمریکا محروم خواهد شد.

چند کمپانی اروپایی به ویژه توتال، پژوسیتروئن، رنو و دایملر به خاطر ترس از تحریم دولت آمریکا طرح های خود برای سرمایه گذاری در ایران را متوقف کرده‌اند.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar

درباره ما

با توجه به نیاز روز افزون مردم جهت خرید و فروش آسان و بی واسطه خودرو وب سایت Z4Car (زوم فور کار) بر آن شد تا فضایی مطمئن و کارآمد را در مسیر خرید و فروش خودرو ارائه دهد و علاوه بر آن در حیطه خودرو اطلاعات جامع و دقیقی را اعم از نقد و بررسی خودروها ، قیمت روز خودرو،شرایط فروش شرکتها و … برای مخاطبان فراهم کند.

ثبت نام

جهت ارسال آگهی به صورت رایگان و استفاده از امکانات سایت کافی است بر روی ثبت نام کلیک نمایید.

 
پشتیبانی 24 ساعته در تلگرام : [email protected]