apshen.com

هاشمی برای برگزار نشدن نمایشگاه خودروی تهران به دیدار وزیر صنعت می‌رود

هاشمی برای برگزار نشدن نمایشگاه خودروی تهران به دیدار وزیر صنعت می‌رود

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه خودرو در سایت نمایشگاه بین المللی برخلاف مصوبات شورای شهر است، گفت: از پلیس و شهرداری در خواست می‌شود جلوگیری لازم را برای برگزار نشدن این نمایشگاه در داخل شهر تهران انجام دهند.

محسن هاشمی با اشاره به حواشی برگزاری نمایشگاه خودرو در تهران با بیان اینکه نشستی برای جلوگیری از برگزاری چنین نمایشگاهی باید برگزار شود، گفت: برپایه مصوبات شورا، تفاهم نامه‌ها، نظر موافق رئیس جمهور،‌ وزیرکشور و استاندار و.. نباید نمایشگاه‌های پر مخاطب در داخل شهر تهران برگزار شود.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه برپایه مصوبه و تفاهم نامه نباید برگزار شود، تاکید کرد: باید مانع از برگزاری چنین نمایشگاهی در شهر تهران شد؛ چون که نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب ساخته شده و با هزینه زیاد، مترو هم برای دسترسی آسانتر به نمایشگاه آفتاب ایجاد شده و اگر اجازه دهیم این نمایشگاه برگزار شود فتح بابی برای برگزاری نمایشگاه‌های دیگر است.

هاشمی با بیان اینکه مدیران شهرداری وظیفه دارند که جلوگیر برگزاری این نمایشگاه پر مخاطب شوند، گفت: جای تعجب است هنگامی که هم رئیس جمهور، هم استاندار و هم وزیر کشور با برگزاری نمایشگاه‌های پرمخاطب در تهران کاملاً مخالف هستند، چگونه یک مدیر دولتی با تصمیم خود باعث به وجود آمدن مشکلات برای مردم و ایجاد ترافیک سنگین می‌شود.

وی افزود: با شریعتمداری وزیر صنعت معدن و تجارت، در مورد چرایی برگزاری این نمایشگاه صحبت می‌کنم و از ناجا و سردار مهماندار رئیس پلیس راهور خواهش می‌کنم برپایه توافقات و موافقات قبلی عمل کرده و اجازه ندهند این نمایشگاه که تخلف است، برگزار شود.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar
10000

درباره ما

با توجه به نیاز روز افزون مردم جهت خرید و فروش آسان و بی واسطه خودرو وب سایت زوم فور کار بر آن شد تا فضایی مطمئن و کارآمد را در مسیر خرید و فروش خودرو ارائه دهد و علاوه بر آن در حیطه خودرو اطلاعات جامع و دقیقی را اعم از نقد و بررسی خودروها ، قیمت روز خودرو،شرایط فروش شرکتها و ... برای مخاطبان فراهم کند.

ثبت نام

جهت ارسال آگهی به صورت رایگان و استفاده از امکانات سایت کافی است بر روی ثبت نام کلیک نمایید.

 
پشتیبانی 24 ساعته در تلگرام : z4car_support@

ورود

پسورد خود را فراموش کردید؟

ورود ایجاد حساب کاربری

طراحی سایت
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار