قیمت‌های باورنکردنی خودروهای تجاری

قیمت‌های باورنکردنی خودروهای تجاری

در کنار بازار پر التهاب خودروهای سواری اگر سری هم بازار خودروهای تجاری و شهرک کامیون دارها بزنید با فروش کشنده‌های گوناگون ولی باقیمت‌های باورنکردنی رو به رو می‌شوید.

این قیمت‌ها در حالی از طرف فعالان بازار اعلام می‌شود که به جز خودروهای چینی برندهای دیگر محصولی برای عرضه به بازار ندارند و این محصولات از طرف افرادی که پیش‌تر اقدام به خرید کشنده‌ها کرده بودند تعیین می‌شود.

البته نکته جالب اینجاست که حتی در صورت عرضه برندهای اروپایی نظیر اسکانیا یا ولوو به بازار نه تنها کاهش قیمتی رخ نخواهد داد بلکه قیمت‌ها با رشد مجدد همراه خواهند شد.

به عنوان مثال در حال حاضر اسکانیا مدل آر 450 باقیمتی نزدیک به یک میلیارد و 200 میلیون تومان خریدوفروش می‌شود درحالی‌که در صورت فروش این کشنده از طرف ماموت دیزل قیمت این خودرو شاید به حدود یک میلیارد و 500 میلیون تومان خواهد رسید.

دیگر محصول پرمخاطب اسکانیا یعنی جی 400 هم 950 میلیون تومان در بازار معامله می‌شود ولی ولوو دیگر برند اروپایی بازار نزدیک به یک میلیارد و 150 میلیون تومان قیمت دارد.

اگر به سراغ برندهای چینی هم برویم، FAW به‌عنوان یکی از باکیفیت‌ترین برندهای چینی کشور 610 میلیون تومان و C&C هم کمی ارزان از تر FAW قیمت دارد.

در خصوص برندهای دیگر یافتن کشنده صفر تقریباً غیرممکن است و اگر خریداری درپی خرید کشنده‌های داف یا رنو باشد می‌بایست برای خرید محصولات دست دوم این برندها بین 500 میلیون تا یک میلیارد تومان بپردازد.

عصر خودرو

لینک های مفید :

قیمت روز خودرو

قیمت محصولات ایران خودرو

قیمت محصولات سایپا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar