300 دستگاه خودروی دنا در جمهوری آذربایجان تولید شد

300 دستگاه خودروی دنا در جمهوری آذربایجان تولید شد

مدیر منطقه آسیا، اروپا، آمریکا و کشور های مشترک المنافع ایران خودرو با ذکر این مطلب گفت: با گذشت چند ماه از افتتاح کارخانه خودرو سازی خزر در آذربایجان، محصولات این کارخانه مشترک علاوه بر تامین بازار جمهوری آذربایجان با برنامه ریزی های انجام گرفته به زودی به کشورهای منطقه هم صادر می شود.

سابینا نوبری افزود: فعالیت این کارخانه مشترک، الگوی مناسبی برای همکاری های منطقه ای است و شرکت صنعتی ایران خودرو با احداث این کارخانه با استفاده از تسهیلات موجود در آن کشور توانست بر رقبای خود در بازار خودروی اقتصادی دراین کشور به ویژه چین، ازبکستان و روسیه برتری پیدا کند.

300 دستگاه خودروی دنا در جمهوری آذربایجان تولید شد

وی با ذکر اینکه محصولات تولیدی این کارخانه قرار است به روسیه،‌ اوکراین و به طور کلی کشورهای حوزه CIS صادر شود افزود: برای خدمات دهی بهتر، سریع‌تر و تکمیل پروسه انتقال تکنولوژی به جمهوری آذربایجان، در خصوص «خدمات پس از فروش» و «امداد خودرو» هم خدمات قابل توجهی ارائه می‌شود.

نوبری یادآوری کرد: تمام تولیدات این کارخانه در جمهوری آذربایجان به فروش می رود و با توجه به بهبود نسبی اقتصاد جمهوری آذربایجان، بازار خودروهای با صرفه اقتصادی و قیمت متوسط در این کشور از رونق مناسبی برخوردار است.

300 دستگاه خودروی دنا در جمهوری آذربایجان تولید شد

وی خاطرنشان کرد: آغاز کار این کارخانه با تولید 6 هزار دستگاه در سال شروع شده که قابلیت افزایش تا 50 هزار دستگاه درسال با سه شفیت کاری دارد.

لازم به ذکر است که این کارخانه در فرودین ماه امسال با حضور روسای جمهور هر دو کشور به بهره برداری رسید.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar