شرایط فروش جدید شاسی بلند بی وای دی S6 اعلام شد (اردیبهشت 97)

شرایط فروش جدید شاسی بلند بی وای دی S6 اعلام شد (اردیبهشت ۹۷)

شرکت‌های خودروساز داخلی و گروه‌های واردکننده خودروهای خارجی بعد از نوسانات ارز در فروردین 97 به ثبات قیمتی رسیده‌اند و هم اکنون با ارائه طرح‌های فروش متنوع و گوناگون سعی در جذب مشتری دارند. کارمانیا یکی از گروه‌های خودروساز داخلی است که در بیانیه‌ای از تازه‌ترین شرایط فروش شاسی بلند بی وای دی S6 رونمایی کرد.

گروه خودروسازی کارمانیا که در سال دوم کار خود قرار دارد در آخرین بیانه‌ای که منتشر کرده است تازه‌ترین شرایط فروش کراس آور بی وای دی S6 را اعلام نموده که در این طرح مشتریان می‌توانند از تسهیلات گوناگون این گروه با نرخ 0 تا 20 درصد استفاده کنند.

همیطور بهره مشارکت در این طرح 17 درصد بوده و سود انصراف هم 15 درصد تعیین شده است. مشتریان می‌توانند به صورت تک و دو ودیعه‌ای پرداخت‌های خود را به کارمانیا انجام دهند. همچنین مطابق اعلام کارمانیا ظرفیت تعیین شده برای این طرح فروش کم بوده و پس از پایان ظرفیت، ثبت نام بسته خواهد شد.

از نکات جالب این طرح فروش محدود شدن فروش اقساطی به کد ملی است که هر کد ملی صرفاً یک فرصت خرید اقساطی خواهد داشت ولی محدودیتی در طرح فروش نقدی وجود ندارد. زمان تحویل همگی خودروهای موجود در این طرح تیرماه سال جاری بوده و چک اقساط هم به طور سه ماهه از مشتری دریافت می‌گردد.

 

شرایط فروش وانت نیسان با قیمت جدید / آذر 97
شرایط فروش جک S3 / آذر 97
مرحله جدید پیش فروش چری تیگو 7 / آذر 97
شرایط فروش تیبا / آذر 97
شرایط جدید فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو از شنبه 17 آذر 97
شرایط فروش بیسو T3 و بیسو T5 / آذر 97
شرایط فروش جیلی GC6 با قیمت جدید / آذر 97
شرایط فروش جک S5 و قیمت جدید / آذر 97
شرایط فروش جک S3 با قیمت جدید / آذر 97
شرایط فروش تیگو 7 جدید / آبان 97

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar