فروش اعتباری محصولات مدیران خودرو با سود مشارکت و اقساط بلند مدت شروع شد

فروش اعتباری محصولات مدیران خودرو با سود مشارکت و اقساط بلند مدت شروع شد

ایجاد شرایط ویژه فروش اعتباری با سود مشارکت 16 درصدی و همینطور اختصاص وام می‌تواند فرصتی مناسبی برای خواهان خرید خودرو و سرمایه گذاری همزمان باشد.

بنا به اعلام روابط عمومی گروه مدیران خودرو به نقل از واحد فروشام وی‌ام با هدف ایجاد شرایط مناسب و فرصت خرید آسانتر برای کلیه هموطنان، گروه مدیران خودرو شرایط فروش و تحویل 90 روزه خودروهای ایکس 22، ایکس 33 اِس و ام وی‌ام 315 اسپرت اکسلنت را با اختصاص سود مشارکت و البته تخفیف در پیش پرداخت اولیه را مهیا کرده است.

بر این پایه‌ام وی‌ام ایکس 22 در چهار تیپ گوناگون دنده ایی ساده، و دنده ایی اسپرت اکسلنت، اتوماتیک لاکچری و اتوماتیک اکسلنت اسپورت با پیش پرداخت‌های حداقل 22 میلیون تومان و حداکثر تا 27 میلیون تومان با سود مشارکت 16 درصد قابل ثبت نام است. ایکس 33 اِس و ام وی‌ام 315 اسپورت اکسلنت هم با پیش پرداخت‌های به ترتیب 27 و 11 میلیونی و سود مشارک 16 درصدی هم برای ثبت نام در دسترس خواهد بود.

نکته قابل توجه در شرایط فروش اعتباری امکان بهرمندی از سود مشارک و همینطور کسب وام حداکثر تا 50 درصد قیمت خودرو است که متقاضیان می‌توانند اقساط آن را در بازه‌ای 12 تا 36 ماه به طور منعطف بازپرداخت نمایند. کلیه خودروها به طور قیمت غیر قطعی و تحویل 90 روزه در کلیه نمایندگی‌های سراسر کشور قابل ثبت نام خواهد بود. علاقه مندان می‌توانند برای اطلاع به وبسایت رسمی مدیران خودرو مراجعه نمایند.

فروش اینترنتی محصولات سایپا از جمعه 3 اسفند 97
شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو / اسفند 97
شرایط فروش محصولات مدیران خودرو / اسفند 97
شرایط فروش جک S3 / اسفند 97
شرایط جدید فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو از دوشنبه 15 بهمن 97 / ویژه دهه فجر
فروش ویژه محصولات مدیران خودرو به مناسبت دهه فجر / بهمن 97
شرایط فروش اقساطی و فوری جک S3 / بهمن 97
شرایط فروش پیکاپ ریچ ویژه دهه فجر / بهمن 97
فروش ویژه محصولات برند چری به مناسبت دهه فجر / بهمن 97
شرایط فروش مزدا 3 مدل 98 / بهمن 97

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه ها برای "فروش اعتباری محصولات مدیران خودرو با سود مشارکت و اقساط بلند مدت شروع شد"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
ح م
مهمان

سلام واقعا خودمونیم که به هم رحم نمیکنیم توقع از خارجیها داریم تا چند وقت پیش تحویلشون به روز بود با التماس الان شده نود روزه شهر که هرج ومرج بشه قورباغه هم هفت تیر میکشه اف بر شما که خون مردم رو تو شیشه کردید

رضا
مهمان

هیچ خودرویی به اندازه محصولات این کمپانی افت قیمت دست دوم نداره. به علاوه با احتساب سود سرسام آوری که تو فروش اعتباری ازت میگیرن و افت قیمتی که عرض کردم، عملا ماشین دو برابر پات در میاد.
پشت گوش مردم رو هم که مخملی فرض کردن……