کامیون‌های چینی جایگزین اسکانیا می‌شوند

بروزرسانی در: جمعه 18 آبان 97 ساعت 00:35
کامیون‌های چینی جایگزین اسکانیا می‌شوند

گروه ماموت تصمیم دارد تا در اقدامی جدید به جای تولید کامیون‌های اسکانیا سوئد و همچنین خودروهای سواری فولکس واگن آلمان، تولید کامیون‌های چینی CNHTC را شروع کند.

خیلی از زمان تولید و عرضه کامیون‌های هوو در ایران نمی‌گذرد و همگان با برخی چالش‌ها و مشکلات این کامیون‌های چینی آشنا هستند و این بار گروه ماموت که تولید اسکانیای سوئد و عرضه خودروهای سواری فولکس واگن آلمان را برعهده داشت تصمیم به تولید این کامیون‌ها گرفته است.

دیرزمانی نیست که ماموت وعده تولید خودروی سواری فولکس واگن آلمان را داد و به جای تولید شاهد واردات این خودروها بودیم و امروز با موضوع تحریم می‌بینیم که شرکت‌های خصوصی هم گویا در مذاکرات و قراردادهای خود با طرف‌های خارجی ضعیف عمل کرده‌اند و این کمپانی‌های خارجی با نسیم تحریم آنها را هم ترک گفته‌اند!

حال گروه ماموت که خود را همواره تولید کننده خودروهای درجه اول اروپا معرفی می‌کرد روی به تولید کامیون‌های چینی آورده است تا این محصولات را که در روزگارانی نه چندان دور با حضور در ایران رشد و پیشرفت کردند مجدد برای آزمون و خطاهای گوناگون راهی خیابان‌ها و جاده‌های کشورمان کند.

نگارنده و مجموعه پرشین خودرو همواره و همه حال ابتدا حامی مردم و سپس تولید داخلی بوده و هست ولی تولیدکنندگان و خودروسازان عزیز کشورمان هم نباید مردم عزیز این مرز و بوم را دست مایه آزمون و خطاهای خود کنند.

امید داریم که تولید کشور هر روز توانمندتر از پیش شود و تولیدکنندگان این مرز و بوم هم با تولیدات خوب و به روز خود، طعم و لبخند شیرین رضایت را بر لبان مردم عزیزمان بنشانند.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar