دوربین‌ها خودروهای فاقد معاینه فنی را از فردا 50 هزار تومان جریمه می‌کنند

دوربین‌ها خودروهای فاقد معاینه فنی را از فردا ۵۰ هزار تومان جریمه می‌کنند

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو شهر تهران با تأکید بر اینکه از فردا مرحله دوم طرح کاهش شروع می‌شود، گفت: دوربین‌ها خودروهای فاقد معاینه فنی را 50 هزار تومان جریمه می‌کنند.

سیدنواب حسینی منش با تأکید بر این موضوع که از فردا 15 آبان ماه مرحله دوم طرح کاهش در تهران اجرایی می‌شود، گفت: دوربین‌ها خودروهایی که فاقد معاینه فنی هستند را 50 هزار تومان جریمه می‌کنند این جرائم برای پلیس ارسال می‌شود و پلیس در این خصوص تصمیم گیری خواهد کرد.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو شهر تهران در مورد دلایل تعویق در اجرای مرحله دوم طرح کاهش گفت: یکی از دغدغه‌های شهروندان و پلیس این بود که طول صف‌های مراکز معاینه فنی زیاد است به ویژه در 4 مرکز شمالی طول صف 4 الی 5 ساعت بوده است البته با اطلاع رسانی انجام گرفته و 24 ساعته شدن 4 مرکز معاینه فنی طول صف‌ها کاهش پیدا کرد.

حسینی منش گفت: روز پیش 9 هزار و 450 خودرو معاینه فنی دریافت کردند و طول صف هم کمتر از یک ساعت بود. امروز صبح که از چند مرکز بازدید کردم طول صف بسیار کم شده بود.

وی با ذکر اینکه دغدغه دیگر پلیس این بود که مردم از اجرای مرحله دوم طرح کاهش مطلع نیستند گفت: معاینه فنی جزء قانون است مردم اطلاع ندارند، نداریم، قانون است که خودروی بالای 4 سال باید معاینه فنی داشته باشد تا به آنها اجازه رفت و آمد داده شود. اینکه مردم مطلع نیستند حرف درستی نیست.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو شهر تهران با تأکید بر این موضوع که 100 درصد برای اجرای مرحله دوم آماده هستیم، گفت: از فردا این طرح شروع می‌شود.

وی در مورد نوبت دهی آنلاین گفت: امروز که گزارش گرفتم تا 26 آبان ماه شهروندان آنلاین وقت رزرو کردند و این جای خوشحالی دارد.

به گفته حسینی منش، در رزرو آنلاین دیگر شهروندان در صف نمی‌مانند و وقتی وارد مرکز شوند معاینه فنی آنها انجام می‌شود.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar