شرایط ویژه فروش محصولات بی ام دبلیو و مینی / مرداد 97

دوشنبه 15 مرداد 97 ساعت 15:14
شرایط ویژه فروش محصولات بی ام دبلیو و مینی / مرداد 97

پرشیا خودرو برای رفاه علاقه مندان به خودروهای بی ام دبلیو و مینی وهمچنین رفاه حال مالکان این خودروها که قصد فروش خودروی خود یا تعویض آن به مدل‌های جدید BMW را دارند خدمات تازه و متمایزی را به آنها ارائه می دهد.

در طرح سراسری خرید خودروهای بی ام دبیلو و مینی، پرشیا خودرو خودروهای با مدل 2013 به بالا با کارکرد حداکثر کارکرد 60.000 کیلومتر را از مالکان خریداری می کند در این طرح پرداخت وجه خودرو به مالکان بصورت به روز انجام می شود همچنین کلیه فرآیند نقل و انتقال خودرو به دست پرشیا خودرو انجام می پذیرد و احتیاجی به انجام فرآیند نقل وانتقال به دست مالک و حضوردر مرکز شماره گذاری نیست. همچنین خودروها با قیمت روز بازار خریداری می شوند.

بدین ترتیب مالکان خودروهای بی ام دبیلو و مینی می توانند با آسایش و در کم ترین زمان ممکن خودروی بی ام دبیلو یا مینی خود را به پرشیا خودرو واگذار کنند و بهای آن را در یک روز کاری دریافت نمایند بدون آنکه درگیر پروسه های نقل و انتقال خودرو بشوند.

همچنین امکان خرید خودروهای صفر کیلومتر مینی و بی ام دبلیو هم در کنار مدل‌های دست دوم مهیا است واین خودروها با قیمت روز و مناسب خریداری می شوند.

در بخش دوم این طرح فروش خودروهای بی ام دبلیو و مینی کارکرده قرار دارد. خودروها با گارانتی یک تا سه ساله پرشیا خودرو عرضه می شوند، در نتیجه خریدار می تواند با اطمینان کامل از سلامت خودرو اقدام به خرید کند. همچنین برای رفاه خریداران خودروها با اقساط تا 24 ماهه به همراه بیمه بدنه به خریداران عرضه می شوند.

قیمت های مناسب و رقابتی از مزایای خودروهای عرضه شده در این طرح است. همچنین در طرح فروش هم فرایند نقل و انتقال خودرو به صورت کامل به دست گروه پرشیا خودرو انجام می پذیرد و خریدار خودروی خود را پلاک شده و بدون هیچ مشکلی از محل شرکت دریافت می نماید و احتیاجی به حضور فیزیکی خریدار در مراکز نقل و انتقال خودرو نیست.

پیش فروش ایران خودرو / فروردین 99
شرایط فروش وانت نیسان زامیاد دیزلی / اسفند 98
فروش اقساطی چری مدیران خودرو / اسفند 98
فروش اقساطی مدیران خودرو ام وی ام / اسفند 98
شرایط فروش ام وی ام x55 / اسفند 98
پیش فروش محصولات سایپا / اسفند 98
شرایط فروش پژو 207 با سقف پانوراما (شیشه ای) / بهمن 98
پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربو / بهمن 98
فروش فوری ایران خودرو / بهمن 98
شرایط فروش ساینا آپشنال

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar