کارشناسی خسارت خودرو در بیمه ایران به طور الکترونیکی انجام می‌شود

سه شنبه 21 آبان 98 ساعت 10:44
کارشناسی خسارت خودرو در بیمه ایران به طور الکترونیکی انجام می‌شود

کارشناسی تعیین خسارت خودرو در شعب تخصصی پرداخت خسارت خودرو بیمه ایران در تهران بزرگ و بعضی استان‌ها با استفاده از اپلیکیشن کارشناسی الکترونیک خسارت و به طور دیجیتالی و الکترونیکی انجام می‌شود.

مدیرکل بیمه‌های خودرو این شرکت با اشاره به رونمایی از اپلیکیشن کارشناسی الکترونیک خسارت شرکت سهامی بیمه ایران که توسط مدیریت فناوری اطلاعات و آمار طراحی و تولید شده، گفت: کارشناسی الکترونیک خسارت بیمه نامه‌های ثالث از آغاز این هفته به طور آزمایشی در شعبه غرب تهران بیمه ایران آغاز شده است و در هفته‌های بعد دیگر شعب تخصصی پرداخت خسارت تهران بزرگ که مجهز به این سیستم هستند، هم به ترتیب راه اندازی خواهند شد و در نهایت سراسر کشور از این روش برای پرداخت خسارت استفاده خواهند کرد.

عباس فراشیانی مزایای این طرح را حذف فیزیکی اسناد پرونده، سرعت عمل و اصلاح فرآیند کارشناسی خسارت پرونده‌ها برشمرد و هدف از اجرای این سیاست را سرویس دهی مناسب و ارائه خدمات بهتر و تمرکز بر خدمات پس از فروش به بیمه گذاران عنوان کرد و افزود: با اجرای این طرح علاوه بر کوتاه شدن فرآیند پرداخت خسارت و پرهیز از اتلاف وقت زیان‌دیدگان در واحدهای خسارتی، ترافیک ناشی از تجمع افراد برای دریافت خسارت بشدت کاهش یافته و پرداخت خسارت، توزیع طبیعی و بهتری در طول ساعات کاری شعب خسارتی خواهد داشت.

مدیرکل بیمه‌های خودرو در مورد تفکیک واحدهای صدور و پرداخت تخصصی خسارت خودرو اظهار داشت: سیاست کلان شرکت «ایجاد پایانه‌های مکانیزه پرداخت خسارت» است تا سرویس‌دهی به مشتریان به بهترین نحو ممکن ارائه شود. این کار در تهران بزرگ در شعبه بعثت (جنوب تهران)، شعبه شرق (سه راه تهرانپارس)، شعبه فاطمی (میدان فاطمی) و شعبه غرب (کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص) انجام شده و در بعضی از مراکز استان‌ها از جمله خراسان رضوی، اصفهان، خوزستان، فارس و دیگر استانها هم یا به سرانجام رسیده یا بزودی با افتتاح شعبه تخصصی پرداخت خسارت خودرو آماده ارائه خدمات به مردم عزیز است.

لازم به ذکر است ساعات کار شعب تخصصی پرداخت خسارت خودرو از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۵:۳۰ است و این شعب علاوه بر تیم‌های خسارت سیار که به صورت میدانی سرویس می‌دهند حتی در روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات به بیمه گذاران و زیان دیدگان هستند.

بیمه ایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar