صدور دعوتنامه های تسویه حساب خودرو شاهین + قیمت

شنبه 20 دی 99 ساعت 16:51
صدور دعوتنامه های تسویه حساب خودرو شاهین + قیمت

قائم‌ مقام مدیرعامل شرکت خودروسازی سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش گفت: اولین سری از دعوتنامه‌های خودرو شاهین، با قیمت ۲۶۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و ضوابط ابلاغی شورای رقابت صادر شد.

مجید باقری گفت: همانطور که پیشتر هم وعده داده بودیم، دعوتنامه‌های خودرو شاهین را در موعد مقرر صادر کردیم و تعدادی از خریداران این محصول تکمیل وجه کرده‌اند و در آینده‌ای نزدیک خودرو خود را به ترتیب اولویت تکمیل وجه، تحویل خواهند گرفت.

وی با تاکید بر این‌که هم اکنون مرجع قیمت‌گذاری خودرو در کشور، شورای رقابت است، ادامه داد: صدور این دعوتنامه‌ها بر اساس قیمت اعلام شده و مورد تایید شورای محترم رقابت انجام گرفته و شرکت خودروسازی سایپا به مفاد این ضوابط عمل کرده است.

باقری با اشاره به پرداخت مبلغی به عنوان علی‌الحساب از طرف خریداران در تمام پیش‌ فروش‌ها، افزود: شرکت خودروسازی سایپا از ابتدای ثبت ‌نام خودرو شاهین هم در بخشنامه رسمی فروش به خاطر عدم تعیین قیمت نهایی از طرف مراجع ذی ربط، مبلغی را به‌ عنوان علی‌الحساب اعلام کرده که لزوماً این مبلغ ۵۰ درصد قیمت نهایی خودرو نبوده و همانطور که بارها اعلام شده، شرکت سایپا تعیین کننده قیمت هیچ یک از محصولات خود نیست.

قائم‌ مقام مدیرعامل شرکت خودروسازی سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش تصریح کرد: خودرو شاهین به عنوان باکیفیت‌ترین و پیشرفته‌ترین خودرو تولید داخل آغازگر فصل نوینی از کیفیت و ایمنی در صنعت خودرو ایران و شرکت سایپا محسوب می‌شود.

به گفته باقری تولید و عرضه خودرو شاهین در دوران تحریم های ظالمانه بین‌المللی و شیوع بیماری کرونا، بیانگر عزم جدی گروه خودروسازی سایپا به نقش‌آفرینی گسترده در حرکت صنعت و اقتصاد کشور در مسیر پیشرفت و توسعه است.

وی در مورد ارائه خدمات پس ‌از فروش به خودرو شاهین هم گفت: شبکه خدمات پس ‌از فروش شرکت سایپا، با دریافت آموزش‌ها و امکانات لازم و نوین، تمهیدات ویژه‌ای را اتخاذ کرده و آماده خدمت ‌رسانی به همه مشتریان و خریداران شاهین است.

قائم‌مقام مدیرعامل شرکت سایپا در امور فروش و خدمات پس‌از فروش همچنین به برخورداری خودرو شاهین از استانداردهای روز ایمنی و کیفی اروپا اشاره کرد و افزود: شرکت سایپا علاوه بر تامین نیاز داخلی، برنامه صادرات این خودرو به بازارهای منطقه‌ای را در دستور کار قرار داده تا از این طریق ضمن رقابت با برندهای دیگر، زمینه ارزآوری و معرفی محصول ایرانی را در بازارهای خارجی فراهم کند.

سایپانیوز

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه ها برای "صدور دعوتنامه های تسویه حساب خودرو شاهین + قیمت"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
محمد
مهمان

الکی میگه ما جزو اولین سری هستیم و تو قرار داد زده هفته چهارم دی ولی بعد سه روز از این حرف مسئول سایپا هنوز دعوتنامه ای ارسال نشده حتی نمایندگی هم اظهار بی اطلاعی میکنه جالبه

حسن
مهمان

کوییک اس پس کو …اس ۵۰۰ تولید شد یا نه