قیمت خودرو به طور کاذب افزایش پیدا می‌کند

بروزرسانی در: یکشنبه 4 اسفند 98 ساعت 16:18
قیمت خودرو به طور کاذب افزایش پیدا می‌کند

فروشندگان خودرو عقیده دارند، در بازار خبری از فروش خودرو نیست و قیمت‌ها به طور کاذب افزایش پیدا می‌کند در این وضعیت به مردم توصیه می‌شود، فریب قیمت‌های کاذب را را نخورده و پس از ثبات قیمت‌ها اقدام به خرید کنند.

روند صعودی قیمت ارز در بازار موجب شده تا خرید و فروش خودرو هم متأثر از این موضوع متوقف و کسی حاضر به معامله خودرو نباشد.

جالب اینجاست در این بازار راکد هرکسی قیمت‌های نجومی را برای خودروی خود مطرح می‌کند و کسی هم نظارتی بر بازار ندارد.

فروشندگان خودرو عقیده دارند: در بازار خبری از فروش نیست و فقط  قیمت‌ها به طور کاذب افزایش پیدا می‌کند در این وضعیت به مردم توصیه می‌کنیم  فریب قیمت‌های کاذب را نخورده و اگر خریدار هستند  صبر کرده  و با ثبات قیمت‌ها اقدام به خرید کنند.

البته شکاف قیمتی بسیار بالای کارخانه تا بازار فضای دلالی را هم در بازار خودرو به وجود آورده است به طوری که همین امر عاملی شده تا بعضی نسبت به خرید خودرو آنهم در قالب طرح‌های پیش فروش خودروسازان شرکت کنند تا شاید در تحویل دو سال آینده محصولات سودی عاید آنها شود.

علاوه بر این پیش‌فروشهای مدت دار خودرو توسط خودروسازان هم نتوانسته دردی از بازار دوا کند و هر روز شکاف قیمتی کارخانه تا بازار انواع محصولات رکوردهای گوناگونی را ثبت می‌کند. در این وضعیت باید پرسید وزارت صنعت مشغول انجام کدام وظیفه مهم است که از بازار خودرو غافل شده تا فضا برای دلال بازی و افزایش قیمت‌ها در این بازار فراهم شود.

تسنیم

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar