معرفی پیکاپ G9 بهمن موتور در نمایشگاه خودرو اصفهان

جمعه 4 آذر 01 ساعت 09:09
معرفی پیکاپ G9 بهمن موتور در نمایشگاه خودرو اصفهان

گروه بهمن که با مجموعه امل محصولات در حوزه خودروهای سواری، تجاری و موتورسیکلت های ایران دوچرخ در نمایشگاه خودرو اصفهان حاضر شده بود، برای نخستین بار از پیکاپ جدید ZX Auto G9 در این نمایشاه رونمایی کرد.

G9 یک سر و گردن از دیگر پیکاپ های همرده در بازار ابعاد بزرگتری دارد و شباهت بی اندازه آن به پیکاپ های آمریکایی بخصوص پیکاپ معروف فورد غیرقابل انکار است. این خودرو شباهت ظاهری به غول های آمریکایی را در طراحی کابین نیز ادامه داده و در بخش جلو خودرو و در بین صندلی ها کنسولی عریض در برگیرنده اهرم الکتریکی تعویض دنده برای گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک ZF این خودرو است.
در قلب G9 پیشرانه ۲ لیتری توربو با حداکثر توان ۱۹۵ اسب بخار(مشترک با هاوال H9) قرار دارد که حداکثر گشتاور آن به حدود ۳۶۰ نیوتون متر می رسد و انتقال قدرت به هر ۴ چرخ از طریق سیستم توزیع گشتاور الکتریکی و قفل دیفرانسیل الکتریکی صورت می گیرد.

این پیکاپ تنومند در بخش ایمنی قرار است با تکنولوژی هایی نظیر سیتم کنترل الکترونیکی پایداری، کترل کشش، کنترل حرکت در سربالایی و سراشیبی به همراه سیستم هشدار تصادف از جلو، سیستم حرکت بین خطوط ، ۶ کیسه هوا و ... با قیمتی حدود ۲ میلیارد تومان طی نیمه نخست سال آینده به بازار عرضه شود. همچنین از دیگر امکانات این پیکاپ پریمیوم تازه گروه بهمن می توان به مولتی مدیا با نمایشگر ۱۰ اینچی، شارژر وایرلس، دوربین ۳۶۰ درجه، سنسور باران، کروز کنترل، گرم کن صندلی های جلو و ... اشاره کرد. ظرفیت بار این پیکاپ حدود ۵۰۰ کیلوگرم اعلام شده است.

ایران جیب

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "معرفی پیکاپ G9 بهمن موتور در نمایشگاه خودرو اصفهان"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
محمدصالح
مهمان

قطعا این ماشین ۲۴ هزاردلاری است که وارد ایران شده حدودا ۸۰۰ میلیون خوب نامردها ۲میلیارد چرا ؟؟؟؟؟؟؟