اعلام قیمت جدید مدل‌های چری در ایران (اردیبهشت 97)

اعلام قیمت جدید مدل‌های چری در ایران (اردیبهشت 97)

قیمت بسیاری از خودروهای وارداتی به ایران افزایش یافته است و حتی تعدادی از برندهای معتبر مثل کیا در یکماه چندین بار به دست نمایندگان رسمی آن شامل افزایش قیمت شدند و حالا خودروسازان چینی هم به صف افزایش قیمت اضافه شده و در تازه‌ترین اطلاعیه‌ای که از طرف نماینده چری در کشور منتشر شده است، محصولات این خودروساز چینی هم گران شدند!

شرکت مدیران خودرو نماینده رسمی محصولات چری در کشور در تازه‌ترین اطلاعیه خودرو از قیمت جدید محصولاتش رونمایی کرد.

طبق این اطلاعیه آریزو 5 دستی که پیش از این با قیمت 73 میلیون و 300 هزار تومان فروخته می‌شد، از امروز با قیمت 74 میلیون و 100 هزار تومان به متقاضیان عرضه می‌شود.

آریزو 5 توربو هم در اطلاعیه جدید 92 میلیون و 100 هزار تومان قیمت گذاری شده است که نسبت به قیمت قبلی افزایش قیمت یک میلیون تومانی را نشان می‌دهد.

تیگو 5 آپشنال (IL) هم با قیمت 111 میلیون و 700 هزار تومان فروخته خواهد شد که نسبت به قیمت ماه پیش این خودرو چیزی نزدیک به 2 میلیون تومان افزایش قیمت داشته است.

تیگو 5 آپشنال (IE) که در ماه پیش با قیمت 115 میلیون تومان به متقاضیان عرضه می‌شد در حال حاضر 117 میلیون و 300 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

چری تیگو 7 آخرین اتومبیلی است که شامل افزایش قیمت شده و با قیمت 152 میلیون و 300 هزار تومان به متقاضیان فروخته می‌شود. این اتومبیل در تعرفه قبلی 150 میلیون و 700 هزار تومان قیمت گذاری شده بود.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar