معرفی آئودی Q4 E-Tron اسپرت بک

چهارشنبه 13 مهر 01 ساعت 16:02
معرفی آئودی Q4 E-Tron اسپرت بک

آئودی Q4 E-Tron اسپرت بک یکی از زیباترین محصولات کلاس شاسی بلند در بازار جهانی است. این خودروی الکتریکی از ۲ موتور الکتریکی پیشرفته استفاده می کند که هر کدام با یکی از محورهای کیو۴ ای-ترون در ارتباط هستند.

انرژی مورد نیاز پیشرانه الکتریکی از بسته باتری ۷۷.۹ کیلووات ساعت لیتیم-یون تامین می شود که برد حرکتی ۳۹۰ کیلومتر را فراهم خواهدکرد.

مجموع خروجی پیشرانه ۲۹۵ اسب بخار و گشتاور ۳۳۹ پوندفوت است. بیشینه سرعت نیز ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت محاسبه شده است. خودرو طی ۵.۸ ثانیه از حالت توقف کامل به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می رسد.

قیمت پایه این تریم در بازار آمریکا حدود ۶۷ هزار دلار است.

در فضای کابین استاندارد و کیفیت آئودی کاملا احساس می شود. فناورانه ها نیز حاضر هستند که از جمله باید به نمایشگر ۱۰.۱ اینچی اطلاعات کیلومتر و نمایشگر ۱۰.۳ اینچی تنظیمات سیستم سرگرمی اشاره کرد.

در طراحی آئودی کیو۴ ایی-ترون اسپرت بک تلاش شده تا ترکیبی فعال از یک کراس اوور و همچنین سدان فست بک اسپرت ارائه شود. در نمای جانبی، حضور رینگ های آلومینیومی اختصاصی و تفاوت سطح ایجاد شده در خط شانه و روی درب ها به خوبی حس یک محصول اسپرت را ارائه می دهند.

 

توجه به جزئیاتی مانند دماغه، شیب سقف و چراغ های اصلی عقب بیانگر آن است که کمپانی آلمانی در این زمینه عملکرد موفقی داشته است.

عصر ایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar