انتشار مشخصات شورلت کوروت Z06 مدل ۲۰۲۳

شنبه 2 بهمن 00 ساعت 14:22
انتشار مشخصات شورلت کوروت Z06 مدل 2023

تصاویر لو رفته از کوروت Z06 سال  ۲۰۲۳ نشان می‌دهد این خودرو به مناسبت هفتادمین سالگرد این کارخانه خودروسازی رونمایی خواهد شد. در ۲۱ ژانویه، یکی از اعضای MidEngineCorvetteForum با نام کاربری jagamajajaran تصاویر زیادی از این خودرو را به اشتراک گذاشت که یک C8 با نشان‌های ۷۰ سالگی را نشان می‌دهد.

اکنون نه تنها تصاویر از شورولت Z06 منتشر شده بلکه برخی از اطلاعات در مورد این مدل نیز ذکر شده است.  این خودرو اکنون برای سال ۲۰۲۳ با ظاهری جدید نشان داده شده است.

آن طور که در تصاویر مشخص است این خودرو اکنون با تریم قرمز برای کالیپر‌های ترمز و چرخ‌های Carbon Flash ارائه می شود. آینه‌ها و اسپویلر مجهز به کربن فلاش هستند و نشان هفتادمین سالگرد در بیرون و داخل دیده می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های داخلی می‌توان به صندلی‌های سفید GT2 با کمربند ایمنی قرمز و فرمان جیر اشاره کرد. با وجود تأخیر رونمایی که ناشی از کمبود عرضه یا اعتصاب احتمالی در کارخانه مونتاژ کوروت است، تولید این خودرو برای سال ۲۰۲۳ باید از اوایل ماه مه آغاز شود.

ناگفته نماند همچنان مشخص نیست که تولید Z06 در همان زمان آغاز شود یا خیر، و همچنین چیزی در مورد تعداد احتمالی تولید مدل سالگرد نمی‌دانیم. در مورد هزینه، در حال حاضر قیمتی برای Z06 گفته نشده است، اگرچه مقامات شورولت اشاره کرده‌اند که قیمت آن حدود ۹۰۰۰۰ دلار است.

کارخانه خودروسازی شورولت اعلام کرده بود که کوروت Z 06، ۲۰۲۳ را برای رونمایی کامل در ۲۶ اکتبر به نمایش می‌گذارد، اما اکنون شورولت با نشان دادن طراحی بیرونی خودروی پرفورمنس، نمای کوروت موتور میانی را با طراحی ظاهری متفاوت نشان داد.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar