بی‌ام‌و M قول می‌دهد تا سال ۲۰۳۰ در نمونه های دنده ای هم عرضه شود

بروزرسانی در: سه شنبه 26 مهر 01 ساعت 07:17
بی‌ام‌و M قول می‌دهد تا سال 2030 در نمونه های دنده ای هم عرضه شود

بی‌ام‌و M2 جدید در اوایل این ماه با طراحی جذاب و پیشرانه پرتوانش معرفی شد. این یکی از معدود خودروهای با عملکرد بالا در بازار است که هنوز با گیربکس دستی در دسترس است. اکنون خوشحالیم که گزارش دهیم خودروهای دنده ای BMW M تا پایان سال ۲۰۲۳ نیز عرضه خواهند شد.

متاسفانه نمونه های دنده ای مثل قبل چندان گسترده نیستند و در سری های M2 و M3 و M4 موجود می باشند. ظاهراً درخواست‌های آنلاین و کمپین‌های طرفدارانی که از خودروسازان مختلف درخواست می‌کردند خودروهای خود را با گیربکس دنده ای عرضه کنند تاثیر گذار بوده است. معاون ارشد بی ام و اعلام کرد که این شرکت "مشتریانی دارد که درخواست های خود را به صورت آنلاین ارسال می کنند و رای می دهند و تقریباً اکثر آنها از ما می خواهند که خودروهای خود را با گیربکس دنده ای نیز عرضه کنیم.

بی ام و m2 2022 نمای عقب

اما یکی از خبرنگاران پرسید چرا وقتی گیربکس‌های اتوماتیک سریع‌تر هستند، کسی به گیربکس دستی نیاز دارد؟ اما بخش بازاریابی بی ام و به سادگی گفت: "چون طرفداران آن را درخواست کردند!" مشتریان علاوه بر بی ام و M2 همچنین می توانند بی ام و M3 و M4 را با گیربکس دنده دستی سفارش دهند که به نظر می رسد این آپشن حداقل تا سال ۲۰۳۰ در دسترس خواهد بود.

نمای داخلی بی ام و M2 با گیربکس دنده ای

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar