پورشه کاین کوپه ۷۹۶ اسب بخاری با تیونینگ منهارت

یکشنبه 25 اردیبهشت 01 ساعت 21:09
پورشه کاین کوپه 796 اسب بخاری با تیونینگ منهارت

پرفورمنس CRT 800 منهارت آخرین پیشنهاد تیونر آلمانی منهارت است که قدرت پورشه کاین کوپه را به ۷۹۶ اسب بخار و ۱۰۹۰ نیوتن متر گشتاور رسانده است. جالب است بدانید ارقام فابریک معادل ۵۴۱ اسب بخار و ۷۷۰ نیوتن متر گشتاور می باشند.

منهارت برای رسیدن به این قدرت حیرت انگیز حدودا ۸۰۰ اسب بخاری توربوهای مختلف و یک اینترکولر جدید را در نظر گرفته است. همچنین ترفندهای نرم افزاری ECU وجود دارد تا بهینه ترین خروجی را داشته باشیم. همچنین یک سیستم اگزوز با دریچه ای برای تغییر صدا و خروجی های دایره ای به قطر ۱۰ سانتی متر تعبیه می کند. خریدار می تواند پوشش سرامیکی یا کربنی بدنه را به سلیقه خود انتخاب کند.

علاوه بر موارد ذکر شده نیز داون پایپ هایی با مبدل های کاتالیزوری ۲۰۰ سلولی و لوله های جایگزین OPF-Delete ارائه می دهد. با این حال، این قطعات تاییدیه TÜV موسسه آلمانی را ندارند و جالب است بدانید کاین با تیونینگ منهارت در خود آلمان در دسترس نیست و این شرکت فقط می تواند این خودرو را به مشتریان صادر کند!

این کراس اوور از سیستم تعلیقی استفاده می کند که ۳.۵ سانتی متر پایین تر قرار دارد. منهارت سیستم تعلیق بادی کارخانه را حفظ کرده و از میله های کوپلینگ جدید استفاده می کند.کاین کوپه توربو با تیونینگ رنگ مشکی این خودرو را با نوارهای طلایی روی کاپوت و کناره‌های بدنه می‌پوشاند. رنگ این فلز گرانبها نیز به صورت برجسته در نمای جلو، پره های چرخ، کالیپرهای ترمز و دیفیوزر عقب نمایان می شود. به زودی همچنین اسپویلر جلو فیبر کربنی و دیفیوزر عقب خود را برای کاین کوپه توربو ارائه خواهد کرد. اگرچه فعلا آنها در این خودرو نمایان نیستند.

این خودرو بر روی رینگ های ۲۲ اینچی ۱۰ پره سوار می شود که عرض تایر آنها ۲۶۶ میلی متر در جلو و حدود ۲۹۲ میلیمتر در عقب است که استایلی جذاب به این خودرو بخشیده اند. در حالی که این رینگها در تصاویر مشکی و طلایی هستند اما Manhart چرخ ها را در رینگها را در رنگهای مختلف ارائه می دهد.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar