نحوه خدمت رسانی ایساکو برای مشتریان

دوشنبه 4 فروردین 99 ساعت 13:23
نحوه خدمت رسانی ایساکو برای مشتریان

مدیر عامل ایساکو در بازدید از نحوه خدمت رسانی مرکز تماس ایران خودرو از مردم خواست باتوجه به شیوع ویروس کرونا وبه منظور حفظ سلامت خود با ماندن در منزل از خدمات غیر حضوری این شرکت بهره مند شوند.

مهدی مونسان مدیرعامل ایساکو ضمن تبریک سال نو به هموطنان گفت : شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در تلاش است خدمات را با بهترین کیفیت در محل مورد نظر یا منزل مشتریان ارائه دهد.

وی یادآوری ساخت : این شرکت می‌کوشد با بهره گیری از زیر ساخت‌ها و فن آوری های پیشرفته مشکلات احتمالی خودرویی مشتریان را بدون مراجعه به نمایندگی‌ها مرتفع کند.

مونسان تاکید کرد: با تمام این اقدامات اگر مشکل خودروها در محل مشتری و با استفاده از امکانات غیر حضوری رفع نشد ، ۱۳۰ نمایندگی مجاز به طور کشیک با رعایت کامل پروتکل بهداشتی در سراسر کشور پذیرای دارندگان محصولات ایران خودرو هستند.

مونسان تأکید کرد: در سال جهش تولید،  شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو برای جلب رضایت مشتریان برنامه‌های خدمات رسانی نوینی را اجرایی خواهد کرد.‌

وی در مورد سررسید گارانتی محصولات هم یادآوری کرد : به منظور همکاری با دارندگان محصولات ایران خودرو در مورد عدم خروج از منزل در وضعیت بحرانی این مجموعه گارانتی خودروهای خود را یک ماه یا دو هزار کیلومتر تمدید کرده است .

شهرام‌ صالحی مدیر عامل امداد ایران خودرو هم گفت : برای خدمت رسانی بهداشتی  و مطمئن به مشتریان و رفع نگرانی آنان‌ ، ناوگان امدادی رسانی خود را به اقلام بهداشتی مجهز کرده‌ایم .

مدیرعامل امداد خودرو ایران تأکید کرد: مرکز تماس ایران خودرو در حوزه‌های گوناگون کاری با بیش از ۳۰۰ کارشناس درسه شیفت و۲۴ ساعته در حال خدمت رسانی به مشتریان این خودروساز است.

وی تصریح کرد: در سال ۹۸ بیش از ۴ میلیون تماس با مرکز پاسخگویی ایران خودرو برقرار شده است .

صالحی تأکید کرد: به منظور حفظ و ارتقای سلامت کار کنان مرکز تماس ایران خودرو در مقابله با شیوع ویروس کرونا فعالیت بعضی از  پرسنل این مرکز به طور دور کاری انجام می‌شود

مدیرعامل امداد خودرو ایران یادآوری کرد : با توجه به فراهم بودن زیر ساخت‌های لازم در مرکز تماس ایران خودرو و با دور کاری بعضی از کارشناسان هیچ گونه خللی به خدمت رسانی به مشتریان وارد نشده است.

ایکوپرس

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar