فروش سهمیه سوخت با نرخ آزاد

سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۹ ساعت ۱۱:۱۵
فروش سهمیه سوخت با نرخ آزاد

اخیراً دیده شده که بعضی از جایگاه داران سوخت اجازه استفاده از کارت جایگاه برای سوختگیری را نداده و رانندگان را به سوختگیری با کارت شخصی خود وادار می‌کنند.

این روزها اخباری مانند فروش سهمیه سوخت با نرخ آزاد در جایگاه‌های سوخت در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است، موضوعی که طبق قانون جرم محسوب می‌شود.

چگونه تخلفات جایگاه داران را گزارش کنیم؟

فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور با اشاره به شکایت از بعضی جایگاه داران سوخت، گفت: از سال ۸۶ همزمان با سهمیه بندی بنزین، سامانه ثبت شکایات مردمی در مورد فعالیت مجازی عرضه سوخت با شماره تماس ۰۹۶۲۷ آغاز و از سال اخیر به طور ۲۴ ساعته وشبانه روزی ادامه  دارد.

او ادامه داد: آن دسته از افرادی که با مشکلاتی از این قبیل در جایگاه‌های عرضه سوخت رو به رو می‌شوند می‌توانند با شماره ۰۹۶۲۷ سامانه ثبت شکایات و پاسخگویی تماس حاصل  و شکایت خود را ثبت کنند.

کاهی تصریح کرد: مردم در صورت رو به رو شدن با هرگونه مشکل در جایگاه‌های سوخت شماره جایگاه، ردیف سوختگیری و شماره تلمبه را یادداشت و در سامانه اعلام کنند تا ظرف مدت ۷۲ ساعت به آن رسیدگی شود.

او بیان کرد: به طور میانگین روزانه بین ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تماس به ثبت می‌رسد که ضمن پاسخگویی توسط کارشناسان پاسخگو، پیگیری و اعمال قانون می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar