اعلام شرایط خرید کشنده امپاور در بورس کالا / آبان ۱۴۰۱

بروزرسانی در: شنبه 21 آبان 01 ساعت 16:59
اعلام شرایط خرید کشنده امپاور در بورس کالا / آبان 1401

بروزرسانی ۲۱ آبان ۱۴۰۱: بورس کالا شرایط خرید کامیون کشنده امپاور (EM POWER) را ابلاغ کرد. براین اساس قرار است ۷۱ دستگاه کامیون کشنده امپاور متعلق به بهمن دیزل با قیمت پایه ۳ میلیارد و ۱۳۱ میلیون تومان در ۲۹ آبان روی تابلوی عرضه می‌رود.

در جدیدترین نامه محمد نوروزپور، مدیر بازرسی و امور اعضای بورس کالای ایران درخصوص خرید محصول کامیون کشنده امپاور در تاریخ ۲۹ آبان آمده است: مهلت ثبت سفارش ساعت ۱۷ روز شنبه ۲۸ آبان خواهد بود.

همچنین پیش دریافت خرید خودرو به میزان ۱۰ درصد است و هر کد ملی (اشخاص حقیقی) صرفا امکان ثبت سفارش یک دستگاه را داشته و هر شناسه ملی (اشخاص حقوقی) مجاز به ثبت سفارش حداکثر ۵ دستگاه خودرو است.

تحویل این خودرو به صورت دو ماهه بوده و در تاریخ ۲۹ دی به خریداران انجام می شود و خریداران ملزم به وازیر هزینه هایی شامل ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه ها جمعا به مبلغ ۱۱۲ میلیون و ۳۰۶ هزار و ۱۱ ریال است که به ترتیب مالیات و عوارض شماره گذاری به مبلغ ۳۱ میلیون و ۳۱۵ هزار ریال، هزینه راهگشا یک میلیون و ۶۳۵ هزار ریال، هزینه شماره گذاری یک میلیون ریال، هزینه پست یک میلیون و ۲۶۲ هزار ریال، هزینه بیمه شخص ثالث ۷۷ میلیون و ۹۴ هزار و ۱۱ ریال می باشند.

این کامیون پیش از این و در ۲۰ مهر در تالار خودرو بورس کالا عرضه و با رقابت خریداران همراه شده بود. در پی رقابت تنگاتنگ خریداران ۵۰ دستگاه از این محصول با رقابت ۴.۵ درصدی فروخته شده بود.

گفتنی است، یکشنبه ۲۲ آبان (فردا) ۱۹۶ دستگاه فیدلیتی ۵ نفره و ۱۹۶ دستگاه فیدلیتی ۷ نفره، دوشنبه ۲۳ آبان ۱۹۲ دستگاه دیگنیتی و سه شنبه ۲۴ آبان ۶۵ دستگاه کارا دو کابین و ۵۰ دستگاه کارا تک کابین همگی متعلق به شرکت بهمن موتور در تالار خودرو عرضه خواهند شد.

شرایط خرید کشنده امپاور در بورس کالا / آبان 1401

شرایط خرید کشنده امپاور در بورس کالا / آبان ۱۴۰۱

بروزرسانی مهر ۱۴۰۱: در جدیدترین نامه محمد نوروزپور، مدیر بازرسی و امور اعضای بورس کالای ایران درخصوص خرید محصول کامیون کشنده امپاور در تاریخ ۲۰ مهر آمده است: مهلت ثبت سفارش ساعت ۱۷ روز سه شنبه ۱۹ مهر خواهد بود.

همچنین پیش دریافت خرید خودرو به میزان ۲۰ درصد است و هر کد ملی (اشخاص حقیقی) صرفا امکان ثبت سفارش یک دستگاه را داشته و هر شناسه ملی (اشخاص حقوقی) مجاز به ثبت سفارش حداکثر ۵ دستگاه خودرو است.

۲۰ مهر ۵۰ دستگاه کامیون کشنده امپاور متعلق به بهمن دیزل با قیمت پایه ۳۰ میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال روی تابلو عرضه بورس کالا می رود.

این خودرو به صورت دو ماهه یعنی ۲۰ آذر تحویل خریداران می شود و خریداران ملزم به وازیر هزینه هایی شامل ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه ها جمعا به مبلغ ۱۱۲ میلیون و ۳۰۶ هزار و ۱۱ ریال است که به ترتیب مالیات و عوارض شماره گذاری به مبلغ ۳۱ میلیون و ۳۱۵ هزار ریال، هزینه راهگشا یک میلیون و ۶۳۵ هزار ریال، هزینه شماره گذاری یک میلیون ریال، هزینه پست یک میلیون و ۲۶۲ هزار ریال، هزینه بیمه شخص ثالث ۷۷ میلیون و ۹۴ هزار و ۱۱ ریال) می باشند.

امروز نیز پس از ۶۵ دقیقه رقابت نفس گیر خریداران و ثبت تقاضای ۲۷۱ دستگاهی برای خرید ۳۵ دستگاه کامیون کشنده FAW CA4180 سیبا موتور، این محصول با میانگین قیمتی ۳ میلیارد و ۱۵۸ میلیون و ۱۸۵ هزار تومان و رقابت ۳۳.۲۶ درصدی معامله شد؛ قیمت پایه ۲ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان بود.

اعلام شرایط خرید کشنده امپاور در بورس کالا

کالاخبر

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "اعلام شرایط خرید کشنده امپاور در بورس کالا / آبان ۱۴۰۱"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
صفری
مهمان

ابن آشغالهای چینی قیمتشون ۴۸هزار دلاره، شرکت بهمن دلار را چند حساب میکنه؟!!