فعالیت تاکسی‌های شخصی غیرقانونی است

چهارشنبه 11 دی 98 ساعت 11:01
فعالیت تاکسی‌های شخصی غیرقانونی است

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به اینکه رانندگان تاکسی کرایه‌های خود را گران نکرده‌اند، گفت: فعالیت مسافربرهای شخصی غیرقانونی است و ما نظارتی بر آنها نداریم.

علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران   در خصوص تخلفات بعضی از رانندگان تاکسی جهت دریافت کرایه اضافه از مسافران اظهار داشت: هفته پیش بازرسان تعزیرات به صورت نامحسوس به بعضی از خطوط تاکسیرانی مراجعه کرده بودند و پس از بررسی و کنترل اعلام کردند که در خطوط تخلفی انجام نگرفته است.

وی افزود: مسافربرهای شخصی اما از این موضوع مستثنی هستند و متاسفانه به خاطر اینکه نظارتی بر آنها وجود ندارد، نرخ کرایه‌های خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ افزایش داده‌اند.

وی ادامه داد: از نظر ما فعالیت مسافربرهای شخصی غیرقانونی است و پلیس در فاز نخست باید با آنها برخورد کند. ما ضابط قضایی نیستیم که بخواهیم در این زمینه ورود کنیم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با تاکید بر اینکه جابجایی مسافر با خودروی شخصی غیرقانونی است، گفت: آژانس‌های مسافربری هم ساماندهی شده‌اند اما نرخ آنها زیر مجموعه اتحادیه خودشان است و ما دخالتی در این زمینه نداریم.

قنادان یادآوری کرد: فعلاً نرخ کرایه‌های تاکسی تغییر نمی‌کند اما در درازمدت تغییراتی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خواهیم داشت.

فارس

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar