رکورد تولید روزانه وانت نیسان شکسته شد

بروزرسانی در: دوشنبه 27 خرداد 98 ساعت 16:09
رکورد تولید روزانه وانت نیسان شکسته شد

معاون تولید زامیاد از شکسته شدن رکورد تولید روزانه وانت نیسان در این گروه خبر داد.

ایرج خسروداد گفت: در روزهای گذشته تولید وانت نیسان تک سوز و دوگانه سوز، شیب تندی به خود گرفته و به بیش از ۲۰۰ دستگاه در روز رسیده است.

وی با تاکید بر توانمندی واحدهای تولید و پشتیبانی زامیاد یادآور شد: فعال سازی ظرفیت‌های موجود تولیدی و نیز استفاده بهینه از نیروی انسانی در کنار کاهش قطعات نامنطبق و ضایعات و همکاری شرکت‌های تأمین قطعات از عوامل این موفقیت است.

خسروداد اضافه کرد: با حفظ روند فعلی تولید محصولات در گروه زامیاد و عرضه وانت پادرا و ریچ با پلت‌فرم جدید و برنامه ریزی انجام گرفته برای تولید انواع محصولات نیمه سنگین و سنگین، سهم بازار زامیاد در حوزه خودروهای تجاری افزایش چشمگیری خواهد یافت.

معاون تولید گروه زامیاد گفت: شکسته شدن رکورد تولید روزانه این گروه پس از ۶ سال علیرغم مشکلاتی است که بر سر راه خودروسازان کشور وجود دارد، اما زامیاد به پشتوانه دانش و تفکر مدیریتی و تلاش شبانه روزی نیروهای متخصص و متعهد خود توانسته در این وضعیت، موفقیت‌های اخیر خود را استمرار بخشد.

لازم به ذکر است، گروه زامیاد با بیش از نیم قرن تجربه در تولید انواع محصولات کار و تجاری، همواره از شرکت‌های فعال در این بخش بوده و توانسته است علاوه بر پوشش دهی سلائق مشتریان، نقش مهمی در تجهیز ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کشور ایفا کند.

سایپانیوز

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar