آرامش به بازار خودرو باز می‌گردد

دوشنبه 12 خرداد 99 ساعت 17:04
آرامش به بازار خودرو باز می‌گردد

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس یازدهم می‌گوید پس از عرضه خودروهای پیش فروش شده، احتمال کاهش قیمت چارچرخ ها وجود دارد و آرامش به بازار بازمی گردد.

بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز و بانه در مجلس یازدهم در خصوص وضعیت بازار خودرو، گفت: ایرادات موجود در سیستم توزیع باعث شده، خودرو به دست مصرف کننده اصلی نرسد و سوداگران میدان را به دست گرفته و با خرید خودرو از کارخانه، قیمت‌های را در بازار تعیین کنند.

خودرو باید به دست مصرف کننده اصلی برسد

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی افزود: با آغاز طرح‌های پیش فروش و فروش فوری خودروسازان قیمت‌ها در بازار نزولی شد، فروش فوری ۲۵ هزار دستگاه خودرو توسط ایران خودرو و سایپا هم گواه این ادعا است.

وی اظهار کرد: مادامی‌که مردم خودروی موردنیاز خود را از گروه‌های خودروساز تحویل نگیرند، نمی‌توان به ساماندهی بازار امید بست چون سوداگران و واسطه‌ها با راهکارهای گوناگون به گرانی چارچرخ ها دامن می‌زنند.

بازار خودرو در رکود به سر می‌برد

رحیمی با ذکر اینکه همه مردم برای خرید خودرو در انتظار عرضه از مبادی رسمی هستند، اضافه کرد: هم اکنون بازار خودرو در رکود به سر می‌برد چون مردم تمایلی برای خرید پراید ۸۰ میلیون تومانی ندارند از طرف دیگر بعضی فروشندگان به دنبال تثبیت قیمتی هستند.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پس از عرضه خودروهای پیش فروش شده احتمال کاهش قیمت چارچرخ ها وجود دارد و آرامش به بازار بازمی گردد چون بیشتر نابسامانی‌ها ناشی از انتشار خبرهایی مبنی بر توقف تولید و نبود عرضه خودرو به بازار است.

خانه ملت

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar