پیش بینی قیمت خودرو شاهین در بازار

بروزرسانی در: پنج شنبه 25 فروردین 01 ساعت 21:28
پیش بینی قیمت خودرو شاهین در بازار

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: خودروی شاهین از نظر ظاهر و تجهیزات سطح بالاتری نسبت به دیگر خودروهای تولید داخل است از همین رو پیش بینی می شود قیمت شاهین در بازار بیش از ۳۵۰ میلیون تومان شود.

نعمت الله کاشانی نسب در خصوص اینکه قیمت خودروی شاهین در بازار بعد از زمان عرضه چقدر خواهد شد، گفت: خودروی شاهین را اگر بخواهیم با خودروهای موجود مقایسه کنیم، نزدیک ترین خودرو به آن دنا است که البته به عقیده من خودروی شاهین به جهت ظاهر و تجهیزات برتری های بیشتری نسبت به خودروی دنا دارد.

وی افزود: با توجه به ویژگی و برترهای منحصر به فردی که شاهین دارد، این خودرو گران تر از دنا در بازار به فروش خواهد رسید؛ پیش بینی ما این است که شاهین در بازار بیش از ۳۵۰ میلیون تومان به فروش برسد.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تصریح کرد: شرکت خودروسازی سایپا، خودروی بسیار خوبی را طراحی کرده است بدین جهت امیدواریم هستیم تولید این خودرو در سطح گسترده انجام گیرد تا مردم بتوانند این خودروی جدید را خریداری کنند. وی تاکید کرد: شاهین به زودی وارد بازار خودرو خواهد شد و یقیقنا می تواند به بازار جنب و جوش بدهد چون که این خودرو می تواند نظر خیلی از مشتریان را جلب و تامین کند.

خبر آنلاین

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه ها برای "پیش بینی قیمت خودرو شاهین در بازار"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
امیر ماشین باز
مهمان

داره شاهین رو که موتورش همون پراید ارتقا یافته هست رو با دنا مقایسه میکنه….داداش بهتره اول بری دناپلاس توربو رو از نزدیک ببینی و بعد نظر بدی….شاهین موتورش با توربو شده ۱۰۸ اسب بخار اونوقت دنا با اون همه خوشگلی و مزایایی که داره موتورش بدون توربو ۱۱۴ اسب بخار قدرت داره
من ۱۵سالمه ولی این چیزارو خوب میفهمم، اینا میخوان بگن شاهین(پراید) از دنا بهتره چون قیمتش رو راحت ببرن بالا و مردم ساده ما بگن به به عجب ماشینی و چقدر جدیده و بخرنش….
اگه خواستن شاهین پلاس بزنن باید بهش گفت شاهین پراید

کوروش وطن خواه
مهمان

همه این آشغالهای ایرانی قابل تعریف نیستند