پاسخ مدیران خودرو به مشتریان درباره قیمت های جدید

بروزرسانی در: سه شنبه 19 بهمن 00 ساعت 10:25
پاسخ مدیران خودرو به مشتریان درباره قیمت های جدید
تغییر قیمت محصولات مدیران خودرو در روزهای اخیر، سر و صدای زیادی به پا کرده و برای برخی از خریداران خودروهای این شرکت سئوالاتی را در پی داشته است.

مصرف سوخت بهینه و رتبه انرژی مناسب محصولات مدیران خودرو در جدیدترین بررسی های به عمل آمده، سبب اعمال معافیت های بیشتر در اخذ مالیات و عوارض شماره گذاری آنها شده است.

از طرفی این کاهش قیمت، برای بسیاری از مشتریان این شرکت که پیش تر اقدام به خرید خودرو کرده بودند، سوالاتی به وجود آمده است.

شرکت مدیران خودرو برای شفاف سازی این گونه تشریح کرده است که دسته اول از مشتریانی که خودرو آنها فاکتور نشده و از طرفی، عوارض و مالیات دولتی خودروهای ایشان افزایش داشته است (به عنوان مثال X33 AT Ex Sp)، نیازی به پرداخت حواله مازاد ندارند و بنا به صلاحدید مدیران ارشد شرکت و در راستای حفظ رضایت مشتریان گرامی، مابه التفاوت ایجاد شده از سوی شرکت به مراجع ذیربط پرداخت می شود.

دسته دوم از مشتریانی که خودروی ایشان فاکتور نشده و از طرفی عوارض و مالیات دولتی خودروهای آنها کاهش داشته است (به عنوان مثال X22 Pro) تمامی عوارض و مالیات مربوطه بر اساس نرخ جدید محاسبه و مابه التفاوت پرداختی از سوی مشتریان محترم نیز مطابق روال گذشته بعد از فاکتور و تحویل خودرو به مشتریان عودت می شود.

اما دسته سوم، مشتریانی هستند که خودروی آنها فاکتور نشده و عوارض و مالیات دولتی خودروهای ایشان تغییری نداشته است. این افراد مطابق روال گذشته، فرآیند فاکتور و شماره گذاری خود را طی خواهند کرد.

پرشین خودرو
 

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

3 دیدگاه ها برای "پاسخ مدیران خودرو به مشتریان درباره قیمت های جدید"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
محمد
مهمان

با سلام
متاسفانه شرکت مدیران خودرو تقلب بزرگی کرد و روز شنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۰ تمام خودروهای ثبت نامی را فاکتور کرد که عودت مبلغ شامل افراد قبل از هفدهم بهمن ماه نشود.
لطفا این موضوع را پیگیری نمایید. قول میدهم تعداد بسیار زیادی خودرو در این تاریخ فاکتور شده اند.
دوستانی که این مورد براشون مثل من اتفاق افتاده اعلام نظر نمایند.
با تشکر

کبوتر نامه بر
مهمان

عامل گرانی خودروسازانند که دل بخواهی قیمتها را بالا میبرند جیب ملت را خالی می کنند دولت هم آزادشان گذاشته کنترل نمی کند شاید هم منافعشان مشترک است . ملت که نمیداند این زد و بندها را هر بلایی سر ملت میاورند خدا لعنت و رسوا بی آبرو کند تمام خائنین فاسدین دزدان را.

...
مهمان

دروغه خریدار نیست مجبورن بیارن پایین قیمت رو