مراکز معاینه فنی تهران در ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ فعال هستند

چهارشنبه 12 بهمن 01 ساعت 14:44
مراکز معاینه فنی تهران در 15 بهمن 1401 فعال هستند

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت مراکز معاینه فنی در روز ولادت حضرت علی (ع) (شنبه ۱۵ بهمن) در پایتخت خبر داد.

به نقل از ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، شادی مالکی افزود: این تصمیم با توجه به روزهای پایانی سال و افزایش مراجعه به مراکز معاینه فنی برای تسهیل در ارائه خدمات گرفته شده و در روز شنبه ۱۵ بهمن، همه مراکز معاینه فنی خودروهای سبک از ساعت ۸ تا ۱۴ فعال و آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند.

مالکی گفت: علاوه بر فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران، در این روز فرخنده به رسم تکریم از اسماء متبرک حضرت علی(ع) به سه نفر از آقایان مراجعه کننده به مراکز معاینه فنی شهر تهران با نام «علی، امیر و امیر علی» به قید قرعه امتیاز سه مرتبه معاینه فنی رایگان(مراجعه نخست) اهدا خواهد شد.

وی یاد آوری کرد: شهر تهران از ظرفیت ۵۶ خط معاینه فنی مختص خودروهای سبک در ۱۷ مرکز معاینه فنی ثابت و هفت واحد سیار تک خطه همچنین سه مرکز معاینه فنی تک خطه مختص خودروهای سنگین برخوردار است و شهروندان می‌توانند برای کسب اطلاع از نشانی و نحوه فعالیت مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه کنند.

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: از شهروندان درخواست می‌شود برای مدیریت زمان و به حداقل رساندن معطلی با استفاده از سیستم نوبت دهی اینترنتی که از طریق سامانه «تهران من» در دسترس است همچنین نوبت تلفنی(۹۶۰۰۶۰۰۰) با تعیین وقت قبلی به مرکز مورد نظر مراجعه کنند.

عصرخودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar