اعلام شرایط تبدیل متمرکز و پیوسته ایران خودرو / آذر 97

اعلام شرایط تبدیل متمرکز و پیوسته ایران خودرو / آذر 97

شرکت صنعتی ایران خودرو از متقاضیان این گروه تقاضا کرد درصورت تمایل خودروی خود را با دیگر محصولات، جایگزین کنند.

شرایط تبدیل متمرکز و پیوسته آذرماه 97 از تاریخ 97/09/03 الی 97/09/30 رأس ساعت 9 صبح مطابق شـرایط و جداول پیوست اعلام می‌شود؛ لازم است نمایندگان محترم برای متقاضیان مربوطه اطلاع رسانی کافی نمایند.

توضیحات بسیار مهم و ضروری:

1. شرایط این بخشنامه فقط جهت تبدیل خودروی قرارداد متقاضیان بود و کاملاً اختیاری می‌باشد و فقط بنا به درخواست متقاضیان محترم قابل اقدام است.

توجه: شایان توجه است که اعلام رضایت کتبی متقاضی در محل نمایندگی برای تبدیل، شرط اساسی انجام فرآیند تبدیل در سیستم نمایندگی می‌باشد و ضروریست نمایندگان محترم ضمن رعایت این موضوع کلیه تمهیدات لازم برای پیشگیری از بروز شکایات حقوقی متقاضیان در مورد این بخشنامه را در نظر بگیرند.

2. این بخشنامه جهت تبدیل خودروی قراردادهایی تنظیم و برنامه ریزی شده است که از نوع پیش فروش و دارای دعوتنامه بوده و دعوتنامه آن‌ها منقضی شده باشد.

3. قیمت فروش تمام خودروهای قید شده در مقصد تبدیل، بر اساس آخرین لیست قیمت مصوب ماهانه شرکت و دستور العمل های جاری قیمت گذاری تعیین می‌گردد.

اعلام شرایط تبدیل متمرکز و پیوسته ایران خودرو / آذر 97

 

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

3 دیدگاه ها برای "اعلام شرایط تبدیل متمرکز و پیوسته ایران خودرو / آذر 97"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
سالارِ بنگی
مهمان

الان دیروز واسه ما دعوتنامه اچ سی اومد یعنی ۹۰ روز دیگه تحویل میدن؟؟؟!

امیر
مهمان

دیگه از ملت چی میخواین هر بلایی خواستین سر مردم اوردین این دیگه نوبرشه… ماشین سی میلیونی دارین به قیمت صد میلیون به مردم غالب میکنین.. خدا از سر تقصیراتتون نگذره… ملت که کاری از دستشون بر نمیاد

فقفق
مهمان

به خدا لیاقتتون همین ماشینهای آشغاله که تا صبح واسه ثبت نام صف میبندید