بازار قطعات یدکی خودرو شاهد موج جدید افزایش قیمت خواهد بود

بروزرسانی در: یکشنبه 7 بهمن 97 ساعت 13:19
بازار قطعات یدکی خودرو شاهد موج جدید افزایش قیمت خواهد بود

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو گفت: قیمت قطعات یدکی امسال ۳۰۰ درصد افزایش پیدا کرده اکنون اگر ۷۰ درصد دیگر هم بر این قیمت‌ها اضافه شود وضعیت بازار قطعات یدکی خودرو چگونه خواهد شد؟

علیرضا نیک آئین با اشاره به اینکه درپی افزایش ۷۰ درصدی قیمت قطعه سازان خودرو بازار قطعات یدکی هم متأثر از این موضوع شاهد افزایش قیمت خواهد بود، اظهارداشت: از اوایل امسال تاکنون بازار قطعات یدکی خودرو شاهد التهابات زیادی است به طوری که با اعمال مجوز افزایش ۷۰ درصدی قطعات؛ التهابات در بازار قطعات یدکی بیشتر خواهد شد.

وی با اعلام اینکه البته در نرخ دستمزد تعمیرکاران تغییری اعمال نمی‌شود، افزود: باید این نکته را مد نظر قرار دهید که قیمت قطعات یدکی امسال ۳۰۰ درصد افزایش پیدا کرده اکنون اگر ۷۰ درصد دیگر هم بر این قیمت‌ها اضافه خواهد شد شرایط بازار قطعات یدکی خودرو چگونه خواهد شد؟

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تصریح کرد: به نظر می‌رسد مسئولین باید در خصوص شرایط بازار قطعات یدکی خودرو تصمیمات لازم را اعمال کنند چون که توزیع کنندگان قطعات از ایران خودرو و سایپا به طور حتم در قیمت نهایی خود تغییرات قیمتی را اعمال خواهند کرد.

 وی با این هشدار که در ماه‌های پایانی سال حجم مراجعه مردم برای تعمیر خودروها افزایش می‌یابد، گفت: به طور با رشد قیمت قطعات یدکی ورود حضور خودروها با نقص فنی زیاد در سطح جاده‌ها افزایش خواهد یافت.

تسنیم

ایران خودرو با افزایش ۷۰ درصدی قیمت قطعات موافقت کرد

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar