تعیین تکلیف احیای کارت سوخت و سهمیه بندی بنزین

یکشنبه 27 آبان 97 ساعت 12:49
تعیین تکلیف احیای کارت سوخت و سهمیه بندی بنزین

فردا در جلسه‌ای با حضور اعضای کمیسیون انرژی مجلس، اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و وزرای نفت، امور اقتصادی و دارایی و همچنین رئیس سازمان برنامه و بودجه راهکارهای مدیریت سوخت بررسی شده و قرار است راهکارهای اجرایی اتخاذ شود.

۲۹ مهرماه بود که جلسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با موضوع کارت هوشمند سوخت و راهکارهای مقابله با قاچاق سوخت با حضور بعضی از اعضای مرکز پژوهش‌های مجلس و انجمن نفت برگزار شد.

در این نشست گزارشی در خصوص مصرف سوخت و کنترل آن و اقدام‌های اخیر مانند استفاده از کارت هوشمند سوخت ارائه و پیشنهادها در خصوص راهکارهای مهار مصرف سوخت مطرح شد.

در ادامه این جلسه و به منظور بررسی جامع‌تر راهکارهای مدیریت سوخت کشور، فردا جلسه مشترکی با حضور اعضای کمیسیون انرژی و کمسیون برنامه و بودجه مجلس تشکیل می‌شود. احیای کارت سوخت و موضوع سهمیه بندی بنزین از محورهای اصلی این جلسه خواهد بود.

اسدالله قره خانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با ذکر این که جلسه مشترک کمیسیون انرژی و برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با موضوع سوخت، فردا (دوشنبه، ۲۸ آبان‌ماه) برگزار می‌شود گفت: از وزرای نفت، امور اقتصادی و دارایی و رئیس سازمان برنامه و بودجه در این جلسه دعوت شده تا در خصوص مدیریت مصرف سوخت تصمیم گیری شود.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به این که مقرر شده پیش از ارائه لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور در خصوص مدیریت مصرف سوخت بررسی‌های جامع انجام شود، افزود: در جلسه فردا همچنین قرار است راهکارهایی اتخاذ شود تا از قاچاق بی‌رویه سوخت پیشگیری کنیم.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar