خط تولید سایپا در آخرین روز کاری سال 97 همچنان برقرار است

خط تولید سایپا در آخرین روز کاری سال 97 همچنان برقرار است

در آخرین روز کاری سال 97، تولید محصول در شرکت خودروسازی سایپا همچنان ادامه دارد.

در واپسین ساعات شامگاه سه شنبه 28 اسفند ماه، تولید انواع خودروهای سواری و تجاری در سطح شرکت سایپا جهت دستیابی به هدف 420 هزار دستگاهی سال 97 ادامه دارد.

خطوط تولید این شرکت سه شنبه به طور دوشیفت کاری، فعال بوده‌اند و از اولین ساعات صبح تاکنون، جریان تولید باسرعت هرچه تمام‌تر ادامه دارد.

در حال حاضر خطوط گروه‌های سایپا، پارس خودرو، سایپا سیتروئن و زامیاد مشغول تولید انواع محصولات سواری و تجاری تارسیدن به تیراژ 420 هزار دستگاهی سال جاری هستند.

انواع محصولات خانواده پراید و تیبا، کیاسراتو، چانگان CS35 و نیسان وانت، خودروهایی هستند که در آخرین روز کاری سال تولید می‌شوند.

باتوجه به سرعت خطوط تولید شرکت سایپا تا پایان آخرین شیفت کاری سال 97، هدف تولید امسال در این مجموعه محقق خواهد شد.

شرکت خودروسازی سایپا با اجرای برنامه افزایش تولید در دوماه پایانی سال توانست عرضه محصولات خود را به بازار افزایش داده و تعهدات معوقه خود را با سرعت بیشتری پاسخ دهد.

سیپانیوز

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "خط تولید سایپا در آخرین روز کاری سال 97 همچنان برقرار است"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
عبدی از اراک
مهمان

سلام ثبت نام کردیم برج 2سال 97 مبلغ 10 میلیون پول زور هم ازم گرفتن دعوتنامه امده پول هم واریز کردیم دو ماهش هم تمام شده بر عکس مسولین سایپا که گفتن به وعده مان عمل کرده و ماشینهای همه را طبق تعهد دادیم بگم دروغ میگن هنوز به ما نداده و حدود 20 روز از وعده دومشون میگذره خبری از تیبا2 نشده والسلام