تیم نظارت آنلاین خودروهای اتوبوسی

سه شنبه 15 بهمن 98 ساعت 10:38
تیم نظارت آنلاین خودروهای اتوبوسی

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حمل و نقل جاده‌ای کشور ، گفت: تیم نظارت آنلاین خودروهای اتوبوسی در ستاد سازمان راهداری از شامگاه دوشنبه مستقر شد.

محمد تیموری شامگاه دوشنبه در نشست کمیسیون ایمنی راه‌ها در محل استانداری زنجان، با ذکر اینکه نظارت‌ها و گشت‌های مشترک با حضور پلیس راه باید بیشتر شود، گفت: در استان زنجان از ماشین آلات و گشت‌های راهداری برای نظارت‌های شبانه استفاده شود.

وی با ذکر اینکه آزاد راه زنجان به تبریز طرف مشارکت دارد و باید نسبت به بهسازی مسیر اقدام کند، اظهار کرد: از سال پیش این بهسازی به طول ۳۰ کیلومتر انجام شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حمل و نقل جاده‌ای کشور، گفت: در باند شمالی آزاد راه زنجان به قزوین کارهای خوبی انجام شده است و امیدواریم نواقص کوچک آن هم به زودی رفع شود.

تیموری به آغاز عملیات اجرایی در باند جنوبی آزاد راه زنجان به قزوین اشاره کرد و یاد آور شد: در سال پیش ۳۵ میلیارد تومان از اعتبارات ملی برای باند شمالی این آزاده راه کمک شد که امسال هم این کمک انجام می‌شود.

وی به انجام روشنایی در آزاده راه‌ها اشاره کرد و گفت: روشنایی به صورت لکه‌ای انجام می‌شود چون که هزینه بر است.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حمل و نقل جاده‌ای کشور، با ذکر اینکه هماهنگی‌های لازم با پلیس برای کاهش میزان تصادفات انجام می‌شود، تصریح کرد: آمار تصادفات ناوگان عمومی بالا نیست اما بحث روانی کار باید مورد توجه قرار گیرد.

تیموری گفت: وضعیت جامعه طوری است که دیگر جامعه انتظار حوادث ناگوار را ندارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حمل و نقل جاده‌ای کشور، گفت: تیم نظارت آنلاین خودروهای اتوبوسی در ستاد سازمان راهداری از شامگاه دوشنبه مستقر شد.

وی با ذکر اینکه بر اساس مصوبه کمیسیون ایمنی دقیق‌ترین آمار مرگ و میر جاده‌ای باید از طرف پزشکی قانونی ارائه شود، افزود: در دو تصادف گذشته آزاد راه زنجان به قزوین دلیل تصادف عامل انسانی بوده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حمل و نقل جاده‌ای کشور با ذکر اینکه زنجان مسیر عبور چندین استان کشور است، گفت: رانندگان در زمانی به زنجان می‌رسند که زمان خواب و خستگی است و لازم است که کنترل لازم انجام شود.

مهر

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar