خودروی تیگو ۷ لوکس ترین محصول مدیران خودرو

چهارشنبه 13 اسفند 99 ساعت 23:28
خودروی تیگو ۷ لوکس ترین محصول مدیران خودرو

خودروی تیگو۷ به عنوان لوکس ترین محصول شرکت مدیران خودرو و یکی از لوکس ترین شاسی بلند های موجود بازار ایران شناخته میشود، بیش از ۳ سال است که این خودرو میهمان بازار ایران است و در طول این مدت عملکرد خوب و قابل قبولی داشته است.

از نگاه مشتریان همچنین تیگو۷ یک محصول قابل اطمینان و پر طرفدار است و دلایل انتخاب این خودرو و موفقیت آن از دید آنها  طراحی زیبا و مدرن آن است که قطعا چشم هر بیننده ایی را خیره میکند،  از سوی دیگر موتور توربو پر قدرت با ۱۴۷ اسب بخار و گشتاور ۲۱۰ نیوتن در متر شتاب فوق العاده ایی را ایجاد میکند که ۰ تا ۱۰۰ آن در حدود ۹ ثانیه است وخیلی از مالکان بنا به گفته ها و تستهای انجام شده در شتاب گیری توانسته اند برتری خودروی خود را نسبت به بسیاری از خودروها حتی در سگمنت بالاتر اثبات نمایند.

شاسی مستحکم و بدنه قوی هم از دیگر ملاکهای انتخاب تیگو۷ میباشد که قطعا حس امنیت را ایجاد میکند و در آزمایش های ایمنی این خودرو توانسته ۵ ستاره کامل ایمنی را کسب نماید.

اما تیگو۷ از لحاظ آپشن های رفاهی نیز کاملا مالکان خود را راضی کرده و مجموعه کاملی از امکانات رفاهی و ایمنی را عرضه میکند ، ایربگهای جانبی-پرده ایی- سیستم های کنترل پایداری الکترونیکی- ضد لغزش-کنترل در سربالایی و پائینی در کنار دوربین ۳۶۰- سقف پاناروما- اتوهلد- سیستم ترمز پارک برقی و گرمکن صندلی های جلو از  آپشن هایی است که توجه مالکان خودرو را در هنگام خرید به خود جلب کرده است.

تیگو۷  هم به مانند تمام خودروها دارای جنبه های مثبت و منفی قطعا از دید خریداران میباشد که جا دارد مورد توجه سازنده قرار گیرد و اقدامات لازم صورت گیرد اما با توجه به کلیه نکات میتوان با توجه به استقبال مناسب تیگو۷ را خودرویی مناسب دانست که موفق بوده و امروز میتواند با نمونه های وارداتی رقابت کند و درشرایط فعلی بازار بخشی از مشتریان این خودروها را به سمت خود جذب نماید  و با شرایط متنوع فروش اقساطی خود امکان خرید را در بازار فعلی آنهم به صورت اقساطی و تحویل کوتاه مدت فراهم کند.

تیگو۷ نمونه ایی از تلاش شرکت مدیران خودرو برای عرضه محصولات با کیفیت است تا راه را برای ورود خودروهای لوکس تر و به روزتر این برند به بازار ایران هموار سازد .

عصر خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar