جزئیات بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی

دوشنبه 19 فروردین 98 ساعت 12:54
جزئیات بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور ضمن بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۲ هزار راننده تاکسی برای استفاده از مزایای بیمه تکمیلی درمان ثبت نام کرده‌اند، آخرین مهلت رانندگان برای ثبت نام را تا پایان فروردین ماه اعلام کرد.

مرتضی ضامنی با اشاره به اینکه ثبت نام رانندگان تا پایان فروردین ماه جاری جمع بندی می‌شود این در حالیست که برای اجرای بیمه تکمیلی باید شمار ثبت نامی‌ها به حدنصاب مدنظر برسد تا بیمه تکمیلی درمان رانندگان و خانواده‌هایشان نهایی و اجرایی شود گفت: حق بیمه پرداختی ماهانه ۴۵ هزار تومان به ازای هر فرد خانوار است.

وی اظهار کرد: رانندگان تاکسی به همراه اعضای خانواده‌هایشان در کشورتقریباً یک میلیون و ۲۰۰ هزارنفر هستند که باید نزدیک به یک ششم از این جمعیت برای ثبت نام بیمه تکمیل درمان اقدام کنند، تا این بیمه نهایی و اجرایی شود، پس رانندگان بایستی هرچه زودتر برای ثبت نام به سامانه IRTUSAN.IR مراجعه و جهت تکمیل پرونده اقدام کنند.

ضامنی با ذکر اینکه رانندگان و خانوار آنها با پرداخت ماهانه ۴۵ هزارتومان به ازای هر عضو خانوار می‌توانند از خدمات بیمه تکمیلی درمان بهره‌مند شوند گفت: اگر اطلاعات تکمیل شود با نزدیک به ۱۵ روز تأخیر این بیمه اجرایی خواهد شد.

وی در مورد بسته خدمتی بیمه تکمیلی رانندگان هم گفت: در این بسته ۱۸ خدمت تعریف شده است؛ به عنوان مثال هزینه‌های اعمال جراحی تخصصی تا سقف ۱۴ میلیون تومان، هزینه‌های اعمال زایمان طبیعی و سزارین ۲ میلیون تومان، جبران هزینه‌های رفع عیوب انکساری چشم یک میلیون تومان و …به بیمه شدگان پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور همچنین به نحوه پرداخت اقساط بیمه هم اشاره کرد و گفت: هنگامی که رانندگان تشکیل پرونده می‌دهند و بیمه نامه‌های آنها صادر می‌شود، توسط بانک شماره کارت مجازی به‌آنها پیامک و اقساط آنها مشخص می‌شود و آنها می‌توانند به طور اینترنتی یا با مراجعه به شعب نسبت به پرداخت اقساط خود اقدام کنند.

وی ادامه داد: رانندگانی که خوش حساب باشند و اقساط خود را به موقع پرداخت کنند، پیامکی به آنها ارسال می‌شود که در صورت تأیید به صورت خودکار بیمه نامه‌های مد نظرشان اعم از بیمه تکمیلی، شخص ثالث و …صادر خواهد شد.

وی در ادامه به بیمه شخص ثالث هم اشاره کرد و گفت: رانندگان تاکسی باید برای ثبت نام بیمه‌های شخص ثالث و دیگر بیمه‌های مورد نیاز، به نمایندگی‌هایی بیمه دانا در سراسر کشور مراجعه کنند تا بدون مراجعه به بانک تشکیل پرونده انجام شود و با یک فقره چک بدون ضامن گشایش اعتبار انجام گیرد و بیمه نامه‌های خود را دریافت کنند.

جزئیات بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "جزئیات بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
مسعود
مهمان

ما که سال گذشته بیمه تکمیلی ثبت نام کردیم و مبلغ کامل هم پرداخت کردیم
ولی بعد که مدارک پزشکی بردیم دریافت کردن و تائید شد ولی پرداخت آن بیش از ۸ ماه انجام نشده وقتی مراجعه میکنیم میگن شهرداری سهم خودشو نداده ما هم نمیتونیم پرداخت داشته باشیم
هیچ کس هم پاسخگو نیست
این یعنی چی هیچکسم پاسخگو نیست و شده روال عادی پول بگیر سرویس نده
این سازمان بازرسی و تعزیرات هم که اصلاً وجود خارجی ندارن