جولان نمایندگی‌ها در فضای مجازی

یکشنبه 28 بهمن 97 ساعت 17:09
جولان نمایندگی‌ها در فضای مجازی

هم اکنون با وجود عرضه قطره چکانی خودرو در بازار عمده معاملات و حتی پیدا کردن مشتری توسط فروشندگان و نمایندگی‌های فروش گروه‌های خودروساز در فضای مجازی انجام و ظرف چند روز خودرو آن هم با قیمت روز به دست خریدار می‌رسد.

این هفته بازار خودرو شاهد رشد افسار گسیخته قیمت انواع خودروهای داخلی است و متأسفانه هنوز این روند متوقف نشده است. رشد قیمت‌ها در بازار به حدی شده که خرید خودرو برای مردم غیر ممکن است و کمتر کسی به سمت معامله خودرو می‌رود. این در وضعیتی است که با نزدیک شدن به عید به خاطر تعطیلات نوروزی همیشه بازار خرید و فروش خودرو رونق داشت.

هم اکنون قیمت خودرو به حدی هر روز در حال تغییر است که انگار دست پیش از قیمت دلار گرفته است. به طوری که امروز قیمت پراید ۱۱۱ وارد کانال ۴۷ میلیون تومان شده است.

جولان نمایندگی‌ها در فضای مجازی

نکته قابل توجه در بازار عملکرد فروشندگان و نمایندگی‌های فروش گروه‌های خودروساز است به این صورت که با وجود عرضه قطره چکانی خودرو در بازار عمده معاملات و حتی پیدا کردن مشتری در کانال‌های تلگرامی انجام و ظرف چند روز خودرو آنهم با قیمت روز به دست خریدار می‌رسد. علاوه بر این نمایندگی‌های خودروسازان هم به طور ویرایشی به بعضی از متقاضیان خودرو با قیمت بازار آزاد می‌فروشند.

جالب‌تر اینجاست رشد قیمت‌ها موجب شده تا برخی برای سود بیشتر خواستار فروش خودرو در بازار باشند ولی مصرف کنندگان اصلی تمایلی به خرید خودرو ندارند. فروشندگان خودرو شرایط این روزهای بازاری خودرو را نبود نظارت بر معاملات و می‌دانند و عقیده دارند این وضعیت مقطعی است و خریداران باید منتظر ثبات بازار باشند.

تسنیم

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar